Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa
Ośrodek Psychoterapii W RELACJI znajduje się w Warszawie na terenie Saskiej Kępy (Praga Południe). Oferujemy pomoc psychologiczną dla dorosłych, dzieci i młodzieży (także w języku angielskim). Zapraszamy osoby borykające się trudnościami osobistymi, rodzinnymi lub zawodowymi, chcące lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania oraz relacje z innymi, doświadczające niepokoju, niezrozumienia, przeżywające długotrwały smutek, lęki. Nasza oferta skierowana jest także do rodziców napotykających problemy wychowawcze oraz dzieci i młodzieży przeżywających trudności emocjonalne, mających kłopoty w relacjach z rówieśnikami, doświadczających trudności związanych z sytuacja rodzinną. Zespół składa się z psychologów i psychoterapeutów szkolonych w szkole Psychoterapii INTRA, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Pracujemy w podejściu zintegrowanym, korzystając z technik i narzędzi różnych szkół terapeutycznych, a podstawą naszej pracy jest terapia humanistyczna. We offer psychotherapy and coaching in English. For more information, please visit our website.

Szczegóły strony www.wrelacji.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.wrelacji.pl:

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 34

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog WrocławPsycholog Wrocław »

  PINEA to firma specjalizująca się w pomocy psychologicznej z zakresu:
  - zaburzeń lękowych
  - depresji
  - problemów w kontaktach z bliskimi
  - problemów adaptacyjnych
  - kryzysów emocjonalnych, życiowych
  - przemocy w rodzinie
  - problemów w relacjach w pracy.

  Gabinet psychologiczny PINEA udziela pomocy w formie konsultacji, psychoterapii oraz poradnictwa psychologicznego. Rejestracja odbywa się telefonicznie pod numerem telefonu umieszczonym na stronie: pinea.wroclaw.pl.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna poznańPomoc psychologiczna poznań »

  Nasza poradnia psychologiczna na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia pomaga każdemu kto zmaga się z problemem wymagającym wsparcia psychologa. Przeprowadzamy również badania psychologiczne kierowców.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Praktyki PsychologicznejCentrum Praktyki Psychologicznej »

  Nasz gabinet psychologiczny to niestereotypowe miejsce o przyjemnej atmosferze. Oferujemy doradztwo terapeutyczne. Prowadzona przez nas terapia pomoże poczynić korzystne zmiany w Twoim życiu, wyzbyć się nieprzyjemnych objawów oraz odnaleźć się w trudnym momencie życia. W naszej ofercie jest m.in. terapia rodzin, problemy wychowawcze, badania psychologiczne oraz terapia grupowa. Najważniejsze w naszej terapii jest, aby każdy szukający pomocy czuł się komfortowo, dlatego zapewniamy indywidualne podejście i zachowujemy całkowitą dyskrecję. Oferowana przez nas terapia skierowana jest do osób, które przeżywają depresję, czują niepokój, pragną poznać swoje życie wewnętrzne, odczuwają trudności w wyrażaniu swoich uczuć, a nawet mają kłopoty z nadużywaniem alkoholu. Podczas spotkań pomożemy Ci zrozumieć i lepiej poznać siebie.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja.przekazy.plRehabilitacja.przekazy.pl »

  Osobom, które wymagają specjalistycznej rehabilitacji, przeszły duży wypadek lub jakąś kontuzję, niezwykle potrzeba jest też pomoc psychologiczna, bowiem taka rehabilitacja odbywa się na dwóch torach: sprawnościowym jak i emocjonalnym, kiedy to psychika jest często zdecydowanie bardziej istotna aniżeli fizyczne potrzeby ciała.
  W współczesnej dobie dość często mamy problemy zdrowotne. Z całą pewnością jedną z form pomocy jest rehabilitacja. MedRot rehabilitacja dla Ciebie powszechnie dostępna za przyczyną www.rehabilitacja.przekazy.pl będzie świetnym rozwiązaniem na specjalistyczną pomoc schorowanym stawom, jak również i wszelkim dolegliwościom bólowym.

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychoterapii Między SłowamiPracownia Psychoterapii Między Słowami »

  Doświadczeni terapeuci z wieloletnią praktyką prowadzą zajęcia dla osób z trudnościami psychicznymi i emocjonalnymi. Psychoterapia pomaga w stanach niepokoju i napięcia, kryzysach życiowych (okresu dojrzewania, rozstania...)

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »