Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa
Ośrodek Psychoterapii W RELACJI znajduje się w Warszawie na terenie Saskiej Kępy (Praga Południe). Oferujemy pomoc psychologiczną dla dorosłych, dzieci i młodzieży (także w języku angielskim). Zapraszamy osoby borykające się trudnościami osobistymi, rodzinnymi lub zawodowymi, chcące lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania oraz relacje z innymi, doświadczające niepokoju, niezrozumienia, przeżywające długotrwały smutek, lęki. Nasza oferta skierowana jest także do rodziców napotykających problemy wychowawcze oraz dzieci i młodzieży przeżywających trudności emocjonalne, mających kłopoty w relacjach z rówieśnikami, doświadczających trudności związanych z sytuacja rodzinną. Zespół składa się z psychologów i psychoterapeutów szkolonych w szkole Psychoterapii INTRA, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Pracujemy w podejściu zintegrowanym, korzystając z technik i narzędzi różnych szkół terapeutycznych, a podstawą naszej pracy jest terapia humanistyczna. We offer psychotherapy and coaching in English. For more information, please visit our website.

Szczegóły strony www.wrelacji.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.wrelacji.pl:

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 34

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Łódź - Gabinet Psychoterapeutyczny w ŁodziPsychoterapia Łódź - Gabinet Psychoterapeutyczny w Łodzi »

  Gabinet psychoterapeutyczny swoją oferta kieruje do osób odczuwających problemy natury psychicznej, emocjonalnej lub psychosomatycznej.Zapraszamy osoby:• zmagające się ze stresem, lękiem, zmianami nastroju, bezsennością• przeżywające poczucie braku sensu życia• zmagające się z niską samooceną• przeżywające problemy w związkach, w rodzinie• przeżywające problemy na polu zawodowym• zmagające się z wypaleniem zawodowym• przejawiające problemy z kontrolą emocji• cierpiące z powodu symptomów chorobowych• zainteresowane własnym rozwojemPsychoterapia za cel zakłada sobie:• nabycie umiejętności pokonywania źródeł zaburzeń i problemów emocjonalnych• uświadomienie sobie własnych procesów psychicznych• trwałą zmianę, sprowadzającą się zazwyczaj do usunięcia szeroko rozumianych zaburzeń i ich przyczyn• znalezienie nowej perspektywy• stworzenie możliwości dokonania świadomego wyboru i podjęcia świadomej decyzji co do obszaru, sposobu i zakresu wprowadzania zmian

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - GutkowskiOśrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski »

  Adresatami prezentowanej oferty są osoby borykające się z przeróżnego rodzaju zaburzeniami psychologicznymi. Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii – Gutkowski gwarantuje kompleksową obsługę w zakresie leczenia nerwicy, lęków, alkoholizmu, zaburzeń odżywiania i wielu innych schorzeń. Oferujemy fachową pomoc psychologiczną osobom, które znajdują się w niekomfortowej sytuacji osobistej, społecznej itd. Dzięki hipnoterapii i psychoterapii, nasi pacjenci podwyższają jakość swojego życia w wielu wymiarach.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie OPTAStowarzyszenie OPTA »

  Stowarzyszenie OPTA oferuje fachową pomoc psychologiczną dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Specjalizujemy się w udzielaniu pomocy rodzinom i jej poszczególnym członkom. Psychologiczna Poradnia Rodzinna oferuje wsparcie rodzinom doświadczającym przemocy i zmagającym się z uzależnieniami. Stowarzyszenie OPTA prowadzi przeróżne szkolenia w ramach szkoły psychoterapii i szkoły trenerów. Celem naszej działalności jest dokonywanie pozytywnych przemian w wymiarze indywidualnym i społecznym.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Racjonalna terapia zachowaniaRacjonalna terapia zachowania »

  Psychoterapeuci z Centrum Psychoterapii Integralnej to rekomendowani eksperci. Dobry psycholog, Poznań obsługujący czy też inne okolice, musi działać tak, by efekty zadowalały pacjenta. CPI ma wielu usługobiorców, bowiem organizowana jest tutaj psychoterapia pod rozmaitą postacią. Można przychodzić na sesje indywidualne, rejestrować się parami lub organizować terapię z całą rodziną. Prowadzona tu psychoterapia grupowa Poznań czyni miejscowością utożsamianą z nazwiskami cenionych specjalistów. Terapeuci opierają się tutaj na pomysłach Ericksona i nie tylko. Zawierany jest kontrakt terapeutyczny, tak by reguły współpracy były jak najbardziej czytelne. Istotne, by psychoterapia grupowa Poznań czyniąca punktem spotkań, czy też przygotowywana gdzie indziej, sporo nam uświadamiała. Usługi udostępniane tu, spełniają ten warunek. CPI to również oferta dla samych terapeutów. Zawodowcy mają tu zagwarantowaną profesjonalną superwizję. Racjonalna terapia zachowania wymaga znacznych kwalifikacji, tu można je podnosić, korzystając z superwizji.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Praktyki PsychologicznejCentrum Praktyki Psychologicznej »

  Nasz gabinet psychologiczny to niestereotypowe miejsce o przyjemnej atmosferze. Oferujemy doradztwo terapeutyczne. Prowadzona przez nas terapia pomoże poczynić korzystne zmiany w Twoim życiu, wyzbyć się nieprzyjemnych objawów oraz odnaleźć się w trudnym momencie życia. W naszej ofercie jest m.in. terapia rodzin, problemy wychowawcze, badania psychologiczne oraz terapia grupowa. Najważniejsze w naszej terapii jest, aby każdy szukający pomocy czuł się komfortowo, dlatego zapewniamy indywidualne podejście i zachowujemy całkowitą dyskrecję. Oferowana przez nas terapia skierowana jest do osób, które przeżywają depresję, czują niepokój, pragną poznać swoje życie wewnętrzne, odczuwają trudności w wyrażaniu swoich uczuć, a nawet mają kłopoty z nadużywaniem alkoholu. Podczas spotkań pomożemy Ci zrozumieć i lepiej poznać siebie.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »