Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa
Ośrodek Psychoterapii W RELACJI znajduje się w Warszawie na terenie Saskiej Kępy (Praga Południe). Oferujemy pomoc psychologiczną dla dorosłych, dzieci i młodzieży (także w języku angielskim). Zapraszamy osoby borykające się trudnościami osobistymi, rodzinnymi lub zawodowymi, chcące lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania oraz relacje z innymi, doświadczające niepokoju, niezrozumienia, przeżywające długotrwały smutek, lęki. Nasza oferta skierowana jest także do rodziców napotykających problemy wychowawcze oraz dzieci i młodzieży przeżywających trudności emocjonalne, mających kłopoty w relacjach z rówieśnikami, doświadczających trudności związanych z sytuacja rodzinną. Zespół składa się z psychologów i psychoterapeutów szkolonych w szkole Psychoterapii INTRA, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Pracujemy w podejściu zintegrowanym, korzystając z technik i narzędzi różnych szkół terapeutycznych, a podstawą naszej pracy jest terapia humanistyczna. We offer psychotherapy and coaching in English. For more information, please visit our website.

Szczegóły strony www.wrelacji.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.wrelacji.pl:

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 34

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia KrakówPsychoterapia Kraków »

  Psychoterapia indywidualna w konwencji Gestalt oraz konsultacje psychologiczne w Krakowie. Szkolenia oraz treningi psychologiczne. Pomoc w kryzysie, nerwicach, depresji oraz leczenie uzależnień. Samo słowo ”Gestalt” (niem.) znaczy tyle, co zorganizowana całość lub postać. Każdy człowiek ma naturalną potrzebę organizowania swojego życia, poczucia spójności. Natomiast niedokończone sprawy (niedomknięte „gestalty”), ciągle zaprzątają uwagę i uniemożliwiają pełne przeżywanie teraźniejszości. Z uwagi na to, często koncentrujemy się nadmiernie na przeszłości lub przyszłości. W podejściu Gestalt psychoterapeuta i klient skupiają się przede wszystkim na doświadczaniu tego, co odbywa się danej chwili, tego co Tu i Teraz. Klient wraca do przeszłości, ale po to, aby badać, jakie to ma znaczenie da niego w aktualnej rzeczywistości i domyka niedokończone sprawy. Ważne, aby klient w tym procesie stawał się co raz bardziej świadomy siebie, aby w przyszłości, móc korzystać z nowych sposobów działania i świadomie porzucać stare. Zapraszamy również do uczestniczenia w treningach twórczości. Nasza oferta zawiera także warsztaty i szkolenia z zakresu umiejętności miękkich (m.in. komunikacja, radzenie sobie ze stresem, asertywność) oraz konsultacje pedagogiczne. Nasz zespół tworzą doświadczeni psychoterapeuci. Gabinety mieszczą się w centrum Krakowa. Szczegóły oferty na stronie gabinetu psychoterapii: www.gestalt-krakow.pl

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczno-TerapeutycznyGabinet Psychologiczno-Terapeutyczny »

  Psycholog, psychoterapeuta-gwarantowana anonimowość. Zwłaszcza dla osób, które w pędzie życia mają trudność z opanowaniem pewnych swoich zachowań, silnych emocji, nawyków (leki, obsesje, agresja, uzależnienia, smutek, apatia), a nie chcą afiszować się ze swoimi problemami w dużym i znanym centrum psychoterapii. Prywatny gabinet gwarantuje Ci profesjonalną pomoc w zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii Aleksandra SidorGabinet psychoterapii Aleksandra Sidor »

  Specjalista Aleksandra Sidor oferuje profesjonalną konsultację psychologiczną ludziom dorosłym w ramach kuracji indywidualnej. W swojej prywatnej praktyce oferuje usługi z zakresu psychoterapii indywidualnej, jak również pomoc osobom z problemem alkoholowym. Psycholog posiada dwa gabinety, znajdujące się w Krakowie. Namawiamy do kontaktu telefonicznego: 0 790 620 473.

  Data dodania: 18 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet VerteGabinet Verte »

  Jeśli odczuwasz silny stres z powodu narodzin dziecka, masz trudności wychowawcze, poczucie osamotnienia z powodu wyprowadzki dzieci, kłopoty w relacji z dziadkami własnych dzieci to zapraszamy Cię do Gabinetu Verte.

  Data dodania: 08 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog LegionowoPsycholog Legionowo »

  Gabinet pomocy psychologicznej Liria zaprasza osoby z terenu powiatu legionowskiego i nowodworskiego. Świadczymy pomoc psychologiczną, zajmujemy się również interwencją kryzysową i wsparciem osób w trudnych sytuacjach życiowych. Jesteśmy obecni na rynku od 5 lat. Pomoc psychologiczną świadczą wykwalifikowani psycholodzy kliniczni.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »