Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa
Ośrodek Psychoterapii W RELACJI znajduje się w Warszawie na terenie Saskiej Kępy (Praga Południe). Oferujemy pomoc psychologiczną dla dorosłych, dzieci i młodzieży (także w języku angielskim). Zapraszamy osoby borykające się trudnościami osobistymi, rodzinnymi lub zawodowymi, chcące lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania oraz relacje z innymi, doświadczające niepokoju, niezrozumienia, przeżywające długotrwały smutek, lęki. Nasza oferta skierowana jest także do rodziców napotykających problemy wychowawcze oraz dzieci i młodzieży przeżywających trudności emocjonalne, mających kłopoty w relacjach z rówieśnikami, doświadczających trudności związanych z sytuacja rodzinną. Zespół składa się z psychologów i psychoterapeutów szkolonych w szkole Psychoterapii INTRA, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Pracujemy w podejściu zintegrowanym, korzystając z technik i narzędzi różnych szkół terapeutycznych, a podstawą naszej pracy jest terapia humanistyczna. We offer psychotherapy and coaching in English. For more information, please visit our website.

Szczegóły strony www.wrelacji.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.wrelacji.pl:

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 34

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog WrocławPsycholog Wrocław »

  PINEA to firma specjalizująca się w pomocy psychologicznej z zakresu:
  - zaburzeń lękowych
  - depresji
  - problemów w kontaktach z bliskimi
  - problemów adaptacyjnych
  - kryzysów emocjonalnych, życiowych
  - przemocy w rodzinie
  - problemów w relacjach w pracy.

  Gabinet psychologiczny PINEA udziela pomocy w formie konsultacji, psychoterapii oraz poradnictwa psychologicznego. Rejestracja odbywa się telefonicznie pod numerem telefonu umieszczonym na stronie: pinea.wroclaw.pl.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • PsychologPsycholog »

  Celem terapii Gestalt jest pobudzanie świadomości emocji, potrzeb, mechanizmów działania jak również rzeczy związanych z naszą cielesnością. Zrozumienie tego, co robię i czego nie robię, stanowi pewny krok by zapoczątkować znaczące zmiany w swoim życiu. Często kłopoty mają swoje źródło w przeżyciach sprzed lat, tworzą się w wyniku "nierozwiązanych" sytuacji, spraw, blokujących naszą witalność i które nie pozwalają żyć w pełni. Psychoterapia Gestalt pomaga w dokończeniu tych kwestii w bezpiecznej atmosferze. Poznanie siebie, swoich granic oraz zalet, umożliwia dokonywanie wyborów zgodnych z wewnętrznymi potrzebami.
  Psycholog Gestalt nie udziela rad, ale pomaga klientowi w poszukaniu jego indywidualnego sposobu na życie. Przystępna relacja terapeutyczna oparta na dyskrecji i akceptacji, pozwala często rozpracować bardzo trudne i dotkliwe przeżycia oraz trudności emocjonalne.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychoterapii Między SłowamiPracownia Psychoterapii Między Słowami »

  Doświadczeni terapeuci z wieloletnią praktyką prowadzą zajęcia dla osób z trudnościami psychicznymi i emocjonalnymi. Psychoterapia pomaga w stanach niepokoju i napięcia, kryzysach życiowych (okresu dojrzewania, rozstania...)

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa - www.lesnianski.plPsycholog Warszawa - www.lesnianski.pl »

  Psycholog w Warszawie. Psychoteraputa Grzegorz Leśniński. Specjalista, który realizuje terapię w zakresie psychologii behawioralnej. Istnieje również możliwość elektronicznych kosultacji, poprzez skype.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Laboratorium NeurolinesLaboratorium Neurolines »

  Laboratorium Psychologiczne NeuroLines i Centrum Medyczne Mama i Ja połączyło siły aby wspólnie realizować ideę profesjonalnej i kompleksowej pomocy terapeutycznej. Łączymy wiedzę i doświadczenie, innowacyjność i tradycję. Sięgamy po uznane i sprawdzone metody, rekomendowane przez światowe Instytuty i Stowarzyszenia. Indywidualnie dopasowujemy program leczenia starając się znaleźć optymalne rozwiązania terapeutyczne.

  Data dodania: 24 07 2014 · szczegóły wpisu »