Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa
Ośrodek Psychoterapii W RELACJI znajduje się w Warszawie na terenie Saskiej Kępy (Praga Południe). Oferujemy pomoc psychologiczną dla dorosłych, dzieci i młodzieży (także w języku angielskim). Zapraszamy osoby borykające się trudnościami osobistymi, rodzinnymi lub zawodowymi, chcące lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania oraz relacje z innymi, doświadczające niepokoju, niezrozumienia, przeżywające długotrwały smutek, lęki. Nasza oferta skierowana jest także do rodziców napotykających problemy wychowawcze oraz dzieci i młodzieży przeżywających trudności emocjonalne, mających kłopoty w relacjach z rówieśnikami, doświadczających trudności związanych z sytuacja rodzinną. Zespół składa się z psychologów i psychoterapeutów szkolonych w szkole Psychoterapii INTRA, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Pracujemy w podejściu zintegrowanym, korzystając z technik i narzędzi różnych szkół terapeutycznych, a podstawą naszej pracy jest terapia humanistyczna. We offer psychotherapy and coaching in English. For more information, please visit our website.

Szczegóły strony www.wrelacji.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.wrelacji.pl:

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 34

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia KrakówPsychoterapia Kraków »

  Psychoterapia indywidualna w konwencji Gestalt oraz konsultacje psychologiczne w Krakowie. Szkolenia oraz treningi psychologiczne. Pomoc w kryzysie, nerwicach, depresji oraz leczenie uzależnień. Samo słowo ”Gestalt” (niem.) znaczy tyle, co zorganizowana całość lub postać. Każdy człowiek ma naturalną potrzebę organizowania swojego życia, poczucia spójności. Natomiast niedokończone sprawy (niedomknięte „gestalty”), ciągle zaprzątają uwagę i uniemożliwiają pełne przeżywanie teraźniejszości. Z uwagi na to, często koncentrujemy się nadmiernie na przeszłości lub przyszłości. W podejściu Gestalt psychoterapeuta i klient skupiają się przede wszystkim na doświadczaniu tego, co odbywa się danej chwili, tego co Tu i Teraz. Klient wraca do przeszłości, ale po to, aby badać, jakie to ma znaczenie da niego w aktualnej rzeczywistości i domyka niedokończone sprawy. Ważne, aby klient w tym procesie stawał się co raz bardziej świadomy siebie, aby w przyszłości, móc korzystać z nowych sposobów działania i świadomie porzucać stare. Zapraszamy również do uczestniczenia w treningach twórczości. Nasza oferta zawiera także warsztaty i szkolenia z zakresu umiejętności miękkich (m.in. komunikacja, radzenie sobie ze stresem, asertywność) oraz konsultacje pedagogiczne. Nasz zespół tworzą doświadczeni psychoterapeuci. Gabinety mieszczą się w centrum Krakowa. Szczegóły oferty na stronie gabinetu psychoterapii: www.gestalt-krakow.pl

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny Marcin MąkaGabinet Psychologiczny Marcin Mąka »

  Marcin Mąka to psycholog, który udziela fachowej pomocy psychologicznej. W pracy posługuje się metodą poznawczo-behawioralną. Gabinet psychologa mieści się w Krakowie. Pacjentami psychologa są osoby, które doświadczają chwilowych trudności w życiu lub zmagają się z bardziej skomplikowanym problemem. Oferta obejmuje też prowadzenie szkoleń i warsztatów z szerokiego przekroju tematów. Praca Marcina Mąki podlega stałej superwizji. Psychoterapeuta zapewnia wiarygodność i indywidualne podejście do każdego pacjenta.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przemiany - pomoc psychologicznaPrzemiany - pomoc psychologiczna »

  Wypadki mają miejsce w życiu każdej rodziny. Nieszczęśliwie, niektóre są na tyle wielkie, że osoba bez pomocy psychologa nie potrafi właściwie funkcjonować. Jednocześnie jego zachowanie źle wpływa na pozostałych członków rodziny. W takim przypadku należy zwrócić się o pomoc do psychologa Przemienieckiego. Siedziba poradni zlokalizowana jest przy ul. Tamy Pomorzańskiej 12 w Szczecinie. Poza tym skontaktować się można telefonując pod numer 505 890 660.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja.przekazy.plRehabilitacja.przekazy.pl »

  Osobom, które wymagają specjalistycznej rehabilitacji, przeszły duży wypadek lub jakąś kontuzję, niezwykle potrzeba jest też pomoc psychologiczna, bowiem taka rehabilitacja odbywa się na dwóch torach: sprawnościowym jak i emocjonalnym, kiedy to psychika jest często zdecydowanie bardziej istotna aniżeli fizyczne potrzeby ciała.
  W współczesnej dobie dość często mamy problemy zdrowotne. Z całą pewnością jedną z form pomocy jest rehabilitacja. MedRot rehabilitacja dla Ciebie powszechnie dostępna za przyczyną www.rehabilitacja.przekazy.pl będzie świetnym rozwiązaniem na specjalistyczną pomoc schorowanym stawom, jak również i wszelkim dolegliwościom bólowym.

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Laboratorium NeurolinesLaboratorium Neurolines »

  Laboratorium Psychologiczne NeuroLines i Centrum Medyczne Mama i Ja połączyło siły aby wspólnie realizować ideę profesjonalnej i kompleksowej pomocy terapeutycznej. Łączymy wiedzę i doświadczenie, innowacyjność i tradycję. Sięgamy po uznane i sprawdzone metody, rekomendowane przez światowe Instytuty i Stowarzyszenia. Indywidualnie dopasowujemy program leczenia starając się znaleźć optymalne rozwiązania terapeutyczne.

  Data dodania: 24 07 2014 · szczegóły wpisu »