Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa
Ośrodek Psychoterapii W RELACJI znajduje się w Warszawie na terenie Saskiej Kępy (Praga Południe). Oferujemy pomoc psychologiczną dla dorosłych, dzieci i młodzieży (także w języku angielskim). Zapraszamy osoby borykające się trudnościami osobistymi, rodzinnymi lub zawodowymi, chcące lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania oraz relacje z innymi, doświadczające niepokoju, niezrozumienia, przeżywające długotrwały smutek, lęki. Nasza oferta skierowana jest także do rodziców napotykających problemy wychowawcze oraz dzieci i młodzieży przeżywających trudności emocjonalne, mających kłopoty w relacjach z rówieśnikami, doświadczających trudności związanych z sytuacja rodzinną. Zespół składa się z psychologów i psychoterapeutów szkolonych w szkole Psychoterapii INTRA, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Pracujemy w podejściu zintegrowanym, korzystając z technik i narzędzi różnych szkół terapeutycznych, a podstawą naszej pracy jest terapia humanistyczna. We offer psychotherapy and coaching in English. For more information, please visit our website.

Szczegóły strony www.wrelacji.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.wrelacji.pl:

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 34

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia WrocławPsychoterapia Wrocław »

  Poszukujesz doświadczonego i zawodowego Psychoterapeuty we Wrocławiu? Skorzystaj z porady uczciwej Psychoterapeutki Alicji Świątek-Juncewicz. Uzyskasz tu specjalistyczną poradę psychologiczną. Sugerujemy wielorakie postaci pomocy, bazując na wielu kierunkach psychologicznych. Zajmujemy się terapią psychodynamiczną i systemową, w skład których wchodzą m.in. terapie uzależnień, lęków, depresji, zaburzeń odżywiania oraz terapie par. Dostarczamy terapie indywidualne bądź grupowe. Specjalista pomoże Ci, zrealizować wiele elementarnych zmian w swej egzystencji, znaleźć się w przykrej kondycji życiowej. Misją Gabinetu Psychoterapeutycznego jest wsparcie pacjenta w jego wzroście prywatnym wraz z poprawą jakości życia. Poczujesz się bezpiecznie, powierzając nam swe najskrytsze udręki, dylematy i lęki.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia WarszawaPsychoterapia Warszawa »

  Jeśli masz problemy emocjonalne i nie potrafisz sobie z nimi poradzić sprawdź jak skuteczna może być psychoterapia. nasz gabinet znajduje się na terenie Warszawy i tam udzielamy pomocy w takich przypadkach jak fobie czy depresja.

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog WarszawaPsycholog Warszawa »

  Chciałbyś głębiej spojrzeć na siebie, swoje emocje i to co przeżywasz? Walczysz z nałogiem? Uważasz, że nieodzowna będzie zmiana jakiegoś obszaru twojego życia? Spróbuj tego dokonać we współpracy z psychologiem. Skorzystaj ze wsparcia jakie może ci dać psychoterapeuta. Wchodząc na stronę opisywaną w tym miejscu możesz dowiedzieć się co oferuje jeden z warszawskich gabinetów. Jest w nim możliwość podjęcia psychoterapii w nurcie Gestalt lub skorzystania z indywidualnych konsultacji psychologicznych. Dzięki pomocy psychologa dowiesz się o nowych możliwościach i uwolnisz swoje potencjały, poszerzysz świadomość na temat samego siebie.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia psychorozwoju Izabeli KielczykPracownia psychorozwoju Izabeli Kielczyk »

  Profesjonalne usługi w ramach psychoterapii i pomocy psychologicznej - Pracownia Psychorozwoju w Warszawie zaprasza do zapoznania się ze swoimi usługami. Zainteresowani mogą skorzystać z terapii indywidualnej, terapii grupowej, terapii par, małżeństw i nastolatków oraz dzieci. Usługi świadczone są przez terapeutów i psychologów z wieloletnim doświadczeniem. Pomoc uzyskać można w przypadkach depresji, kompleksach, fobiach społecznych, nerwicach, wypaleniu zawodowym. Wszystkie szczegóły znaleźć można na stronie pracowni.

  Data dodania: 27 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych dr Alicja Hess-LeońskaOśrodek Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych dr Alicja Hess-Leońska »

  Ośrodek Terapii i Szkoleń Psychologicznych zlokalizowany w Szczecinie zaprasza wszystkich, którzy potrzebują wsparcia profesjonalnego psychologa. Oferujemy psychoterapię oraz konsultacje indywidualne dla osób dorosłych i nastolatków. Leczymy nerwice, depresje, stany lękowe, zaburzenia odżywiania, zaburzenia osobowości. Prowadzimy także terapię dla osób borykających się z uzależnieniami. Służymy wsparciem psychologicznym w przypadku chronicznego stresu oraz wszelkich problemów natury emocjonalnej. Ponadto prowadzimy również szereg szkoleń psychologicznych (asertywność, kontakty interpersonalne, komunikacja werbalna, motywacja do pracy itp.).

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »