Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa
Ośrodek Psychoterapii W RELACJI znajduje się w Warszawie na terenie Saskiej Kępy (Praga Południe). Oferujemy pomoc psychologiczną dla dorosłych, dzieci i młodzieży (także w języku angielskim). Zapraszamy osoby borykające się trudnościami osobistymi, rodzinnymi lub zawodowymi, chcące lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania oraz relacje z innymi, doświadczające niepokoju, niezrozumienia, przeżywające długotrwały smutek, lęki. Nasza oferta skierowana jest także do rodziców napotykających problemy wychowawcze oraz dzieci i młodzieży przeżywających trudności emocjonalne, mających kłopoty w relacjach z rówieśnikami, doświadczających trudności związanych z sytuacja rodzinną. Zespół składa się z psychologów i psychoterapeutów szkolonych w szkole Psychoterapii INTRA, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Pracujemy w podejściu zintegrowanym, korzystając z technik i narzędzi różnych szkół terapeutycznych, a podstawą naszej pracy jest terapia humanistyczna. We offer psychotherapy and coaching in English. For more information, please visit our website.

Szczegóły strony www.wrelacji.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.wrelacji.pl:

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 34

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog KrakówPsycholog Kraków »

  Gabinet Psychoterapii Agnieszki Pietrzyk jest miejscem, gdzie znajdziesz i otrzymasz najlepszą z możliwych pomoc psychologiczną oraz psychoterapeutyczną, świadczoną przez znającą się na wykonywanym zawodzie psycholog, psychoterapeutę.
  Gabinet znajduje się w Krakowie, ale zapraszamy nie tylko osoby z Krakowa, lecz wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy psychologicznej.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • MASTERCLASS Joanna BorowczakMASTERCLASS Joanna Borowczak »

  W ofercie gabinetu psychologicznego Joanny Borowczak znajduje się szerokie spektrum usług dedykowanych osobom doświadczającym rozmaitych trudności. Psycholog i certyfikowany psychoterapeuta przyjmuje pacjentów w Poznaniu. Oferta adresowana jest do osób dorosłych, dzieci i ich rodziców, rodzin oraz par. Sesje psychologiczne bazują na systemowym oraz krótkoterminowym podejściu. Zakres proponowanej pomocy odnosi się między innymi do przezwyciężania sytuacji kryzysowych, trudności z akceptacją siebie, problemów emocjonalnych.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog - UrsynówPsycholog - Ursynów »

  Na terenie Warszawy znajduje się wiele gabinetów psychologicznych. Wiele z nich prowadzi terapie indywidualne i skupia się tylko na nich. Psycholog Magdalena Filipowicz oferuje nie tylko terapie indywidualna. Prowadzi także terapię dla par oraz coaching. Jesli poszukujesz fachowej pomocy psychologicznej to zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą na stronie www.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczno TerapeutycznyGabinet Psychologiczno Terapeutyczny »

  Zachęcamy do skorzystania z oferty. Znajdujemy się na:ul. Armii Krajowej, ul. Kochanowskiego, ul. Upalna, ul. Kwiska. Nasze usługi to między innymi rozmowy, grupy wsparcia. Zakres pomocy: nerwice, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia odżywiania, psychozy. Zadzwoń teraz: 787 184 792 - Anna Sałdak, 530 343 287 – Monika Żukrowska, 691 99 99 13 – Halina Fiłończuk – Wieczorkowska

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Laboratorium NeurolinesLaboratorium Neurolines »

  Laboratorium Psychologiczne NeuroLines i Centrum Medyczne Mama i Ja połączyło siły aby wspólnie realizować ideę profesjonalnej i kompleksowej pomocy terapeutycznej. Łączymy wiedzę i doświadczenie, innowacyjność i tradycję. Sięgamy po uznane i sprawdzone metody, rekomendowane przez światowe Instytuty i Stowarzyszenia. Indywidualnie dopasowujemy program leczenia starając się znaleźć optymalne rozwiązania terapeutyczne.

  Data dodania: 24 07 2014 · szczegóły wpisu »