Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa
Ośrodek Psychoterapii W RELACJI znajduje się w Warszawie na terenie Saskiej Kępy (Praga Południe). Oferujemy pomoc psychologiczną dla dorosłych, dzieci i młodzieży (także w języku angielskim). Zapraszamy osoby borykające się trudnościami osobistymi, rodzinnymi lub zawodowymi, chcące lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania oraz relacje z innymi, doświadczające niepokoju, niezrozumienia, przeżywające długotrwały smutek, lęki. Nasza oferta skierowana jest także do rodziców napotykających problemy wychowawcze oraz dzieci i młodzieży przeżywających trudności emocjonalne, mających kłopoty w relacjach z rówieśnikami, doświadczających trudności związanych z sytuacja rodzinną. Zespół składa się z psychologów i psychoterapeutów szkolonych w szkole Psychoterapii INTRA, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Pracujemy w podejściu zintegrowanym, korzystając z technik i narzędzi różnych szkół terapeutycznych, a podstawą naszej pracy jest terapia humanistyczna. We offer psychotherapy and coaching in English. For more information, please visit our website.

Szczegóły strony www.wrelacji.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.wrelacji.pl:

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 34

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog PoznańPsycholog Poznań »

  Każdego, kto potrzebuje wsparcia zapraszamy do Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Humani. Pierwsze spotkanie z terapeutą to konsultacja. Umożliwia ona wstępne ustalenie sprawy i zasugerowania odpowiedniej formy pomocy. Jeżeli po upływie 3 spotkań konsultacyjnych potrzebna będzie dalsza pomoc, może ona przybrać formę psychoterapii indywidualnej lub grupowej. Zainteresowanych prosimy o kontakt: 793 700 087, humani@humani.pl ul. Szydłowskiej 42 Poznań.

  Data dodania: 14 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie psychologiczne ToruńLeczenie psychologiczne Toruń »

  Centrum PERSON prowadzi wyspecjalizowane szkolenia w formie wykładów, warsztatów, treningów dla instytucji, organizacji i stowarzyszeń. W zależności od potrzeb danej instytucji warsztaty organizowane są w kilkugodzinnych lub kilkudniowych blokach tematycznych. Program każdego kursy jest dopasowywany i modyfikowany do najpilniejszych potrzeb odbiorców. Wszelkie zajęcia organizowane z wykorzystaniem metod interaktywnych. Uczestniczy otrzymują zezwolenie potwierdzający odbycie warsztaty. Nasze oferty: Oferta DLA MOPS, Oferta DLA CPR, Oferta DLA KURATORÓW I SĄDÓW, Propozycja DLA SZKÓŁ I PEDAGOGÓW, Propozycja DLA SŁUŻB MUNDUROWYCH, Propozycja DLA PRACOWNIKÓW MEDYCZNYCH

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - GutkowskiOśrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski »

  Adresatami prezentowanej oferty są osoby borykające się z przeróżnego rodzaju zaburzeniami psychologicznymi. Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii – Gutkowski gwarantuje kompleksową obsługę w zakresie leczenia nerwicy, lęków, alkoholizmu, zaburzeń odżywiania i wielu innych schorzeń. Oferujemy fachową pomoc psychologiczną osobom, które znajdują się w niekomfortowej sytuacji osobistej, społecznej itd. Dzięki hipnoterapii i psychoterapii, nasi pacjenci podwyższają jakość swojego życia w wielu wymiarach.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog dziecięcy ŁódźPsycholog dziecięcy Łódź »

  Psychologia rozwojowa obserwuje zmiany psychiczne, które następują w człowieku w czasie jego przyjścia na świat, a późnymi latami życia. Jednak to młodzieńczy wiek jest w największym stopniu narażony na zmiany w psychice. Poniektórym zdaje się, że wiek dziecięcy jest jedynie czasem dojrzewania, nauki i zabawy jak nie ma jeszcze zadań i stresów wieku pełnoletniego. Jednak czasy się zmieniły. Dziecięctwo też zaszło przemianie. Dla większości obecnych dzieci stres stał się nieodłączną częścią istnienia. Wymagania w stosunku do dzieci stały się coraz silniejsze. Wobec tego zapraszamy państwa do korzystania z naszych usług. Psycholog dziecięcy Łódź wspomoże dziecko w obecnym trudnym dla niego okresie. Zmobilizuje, poprawi logiczne myślenie i uwagę dziecka. Zapraszamy do Łodzi Centrum-Futurum!!!

  Data dodania: 27 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Badania psychologiczne - HoreszkoBadania psychologiczne - Horeszko »

  Pracownia psychologiczna Horeszko działa aktywnie od 2001r. stale się rozwijając. Podąża za światowymi trendami w dziedzinie psychologii. Przeprowadzamy badania w zakresie psychologii transportu, badania osób ubiegających się o pozwolenie na broń. Prowadzimy szkolenia w zakresie umiejętności społecznych dla firm i osób prywatnych. Horeszko - profesjonalnie i przyjaźnie.

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »