Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa
Ośrodek Psychoterapii W RELACJI znajduje się w Warszawie na terenie Saskiej Kępy (Praga Południe). Oferujemy pomoc psychologiczną dla dorosłych, dzieci i młodzieży (także w języku angielskim). Zapraszamy osoby borykające się trudnościami osobistymi, rodzinnymi lub zawodowymi, chcące lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania oraz relacje z innymi, doświadczające niepokoju, niezrozumienia, przeżywające długotrwały smutek, lęki. Nasza oferta skierowana jest także do rodziców napotykających problemy wychowawcze oraz dzieci i młodzieży przeżywających trudności emocjonalne, mających kłopoty w relacjach z rówieśnikami, doświadczających trudności związanych z sytuacja rodzinną. Zespół składa się z psychologów i psychoterapeutów szkolonych w szkole Psychoterapii INTRA, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Pracujemy w podejściu zintegrowanym, korzystając z technik i narzędzi różnych szkół terapeutycznych, a podstawą naszej pracy jest terapia humanistyczna. We offer psychotherapy and coaching in English. For more information, please visit our website.

Szczegóły strony www.wrelacji.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.wrelacji.pl:

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 34

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • PsychologPsycholog »

  Celem terapii Gestalt jest pobudzanie świadomości emocji, potrzeb, mechanizmów działania jak również rzeczy związanych z naszą cielesnością. Zrozumienie tego, co robię i czego nie robię, stanowi pewny krok by zapoczątkować znaczące zmiany w swoim życiu. Często kłopoty mają swoje źródło w przeżyciach sprzed lat, tworzą się w wyniku "nierozwiązanych" sytuacji, spraw, blokujących naszą witalność i które nie pozwalają żyć w pełni. Psychoterapia Gestalt pomaga w dokończeniu tych kwestii w bezpiecznej atmosferze. Poznanie siebie, swoich granic oraz zalet, umożliwia dokonywanie wyborów zgodnych z wewnętrznymi potrzebami.
  Psycholog Gestalt nie udziela rad, ale pomaga klientowi w poszukaniu jego indywidualnego sposobu na życie. Przystępna relacja terapeutyczna oparta na dyskrecji i akceptacji, pozwala często rozpracować bardzo trudne i dotkliwe przeżycia oraz trudności emocjonalne.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • CENTRUM ROZWOJU OSOBISTEGOCENTRUM ROZWOJU OSOBISTEGO »

  Psycholog Agnieszka Balicka w swoim gabinecie w Lublinie wspiera pacjentów w pokonywaniu barier i podejmowaniu nowych wyzwań. Proponuje profesjonalne usługi osobom, które walczą z depresją, objawami lękowymi, nerwicą bądź mają problemy w relacjach z innymi ludźmi. Wśród gwarantowanych form wsparcia znajduje się psychoterapia, psychoterapia małżeństw i interwencja kryzysowa. Agnieszka Balicka specjalizuje się także w technice coachingu, polegającej na wydobywaniu pozytywnych stron ludzi.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - GutkowskiOśrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski »

  Adresatami prezentowanej oferty są osoby borykające się z przeróżnego rodzaju zaburzeniami psychologicznymi. Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii – Gutkowski gwarantuje kompleksową obsługę w zakresie leczenia nerwicy, lęków, alkoholizmu, zaburzeń odżywiania i wielu innych schorzeń. Oferujemy fachową pomoc psychologiczną osobom, które znajdują się w niekomfortowej sytuacji osobistej, społecznej itd. Dzięki hipnoterapii i psychoterapii, nasi pacjenci podwyższają jakość swojego życia w wielu wymiarach.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczno TerapeutycznyGabinet Psychologiczno Terapeutyczny »

  Zachęcamy do skorzystania z oferty. Znajdujemy się na:ul. Armii Krajowej, ul. Kochanowskiego, ul. Upalna, ul. Kwiska. Nasze usługi to między innymi rozmowy, grupy wsparcia. Zakres pomocy: nerwice, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia odżywiania, psychozy. Zadzwoń teraz: 787 184 792 - Anna Sałdak, 530 343 287 – Monika Żukrowska, 691 99 99 13 – Halina Fiłończuk – Wieczorkowska

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog LegionowoPsycholog Legionowo »

  Gabinet pomocy psychologicznej Liria zaprasza osoby z terenu powiatu legionowskiego i nowodworskiego. Świadczymy pomoc psychologiczną, zajmujemy się również interwencją kryzysową i wsparciem osób w trudnych sytuacjach życiowych. Jesteśmy obecni na rynku od 5 lat. Pomoc psychologiczną świadczą wykwalifikowani psycholodzy kliniczni.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »