Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa
Ośrodek Psychoterapii W RELACJI znajduje się w Warszawie na terenie Saskiej Kępy (Praga Południe). Oferujemy pomoc psychologiczną dla dorosłych, dzieci i młodzieży (także w języku angielskim). Zapraszamy osoby borykające się trudnościami osobistymi, rodzinnymi lub zawodowymi, chcące lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania oraz relacje z innymi, doświadczające niepokoju, niezrozumienia, przeżywające długotrwały smutek, lęki. Nasza oferta skierowana jest także do rodziców napotykających problemy wychowawcze oraz dzieci i młodzieży przeżywających trudności emocjonalne, mających kłopoty w relacjach z rówieśnikami, doświadczających trudności związanych z sytuacja rodzinną. Zespół składa się z psychologów i psychoterapeutów szkolonych w szkole Psychoterapii INTRA, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Pracujemy w podejściu zintegrowanym, korzystając z technik i narzędzi różnych szkół terapeutycznych, a podstawą naszej pracy jest terapia humanistyczna. We offer psychotherapy and coaching in English. For more information, please visit our website.

Szczegóły strony www.wrelacji.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.wrelacji.pl:

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 34

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychotechnika24.pl - Badania Psychotechniczne - WarszawaPsychotechnika24.pl - Badania Psychotechniczne - Warszawa »

  Pracownia Psychologiczna - Badania psychotechniczne kierowców i operatorów - Mińska 15, Warszawa. tel. 508 444 628
  Przeprowadzamy badania wstępne oraz okresowe.
  Kierowców: zawodowych, pojazdów uprzywilejowanych, pojazdów służbowych, do pracy instruktora / egzaminatora, uczestników wypadków drogowych, po zatrzymaniu prawa jazdy, po spożyciu alkoholu, po zatrzymaniu prawa jazdy, za przekroczenie limitu punktów karnych.
  Operatorów: wózków widłowych, wózków paletowych, suwnic, żurawi, dźwigów, sprzętu drogowego, sprzętu budowlanego, itp.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adalta Centrum Psychologiczno – SzkolenioweAdalta Centrum Psychologiczno – Szkoleniowe »

  Gabinet psychologiczny AdAlta oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną w zakresie leczenia różnych zaburzeń. Priorytetowym celem naszej działalności jest poprawa jakości życia naszych pacjentów poprzez poprawę ich komfortu psychicznego. Prowadzimy psychoterapię dla osób zmagających się z depresją, lękami, fobią społeczną, nadużywaniem substancji psychoaktywnych, hipochondrią, niepełnosprawnością itd. Psycholog prowadzi też terapię dla par. Specjalizujemy się również w doradztwie zawodowym.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychologiczna w ElbląguPoradnia psychologiczna w Elblągu »

  Psycholog elblag dobry gabinet psychologiczny fachowa pomoc w najtrudniejszych problemach indywidualne terapie jak dobrze pracować nad własnym problemem przy wsparciu psychologa. Gdzie szukać pomocy gdy nie radzę sobie w życiu. Jak wybrać i gdzie szukać dobrego psychologa. Skuteczna terapia krótkoterminowa w rozwiązywaniu różnych problemów życiowych. Jakie efekty przyniosła terapia i co zmieniła w moim życiu. Jak pozytywnie zmieniłem swoje całe życie. Psycholog w Elblągu najlepszy w Polsce.

  Data dodania: 01 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia LublinPsychoterapia Lublin »

  CHOPPR- Chrześcijański Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Rodzinie oferuje profesjonalną diagnostykę oraz wsparcie dla rodzin. Nasza pomoc obejmuje psychoterapię indywidualną, konsultacje psychologiczne, interwencje kryzysowe, psychoterapię rodzinną oraz małżeńską. Psychoterapia może przyjąć formę długo- bądź krótkoterminową. To, co wyróżnia nasz ośrodek to zwłaszcza indywidualne i wysoce profesjonalne podejście do każdego problemu, a także wieloletnie doświadczenie. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdą Państwo całą ofertę oferowanej przez ośrodek pomocy psychologicznej, a także przydatne informacje.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Badania psychologiczne - HoreszkoBadania psychologiczne - Horeszko »

  Pracownia psychologiczna Horeszko działa aktywnie od 2001r. stale się rozwijając. Podąża za światowymi trendami w dziedzinie psychologii. Przeprowadzamy badania w zakresie psychologii transportu, badania osób ubiegających się o pozwolenie na broń. Prowadzimy szkolenia w zakresie umiejętności społecznych dla firm i osób prywatnych. Horeszko - profesjonalnie i przyjaźnie.

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »