Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa
Ośrodek Psychoterapii W RELACJI znajduje się w Warszawie na terenie Saskiej Kępy (Praga Południe). Oferujemy pomoc psychologiczną dla dorosłych, dzieci i młodzieży (także w języku angielskim). Zapraszamy osoby borykające się trudnościami osobistymi, rodzinnymi lub zawodowymi, chcące lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania oraz relacje z innymi, doświadczające niepokoju, niezrozumienia, przeżywające długotrwały smutek, lęki. Nasza oferta skierowana jest także do rodziców napotykających problemy wychowawcze oraz dzieci i młodzieży przeżywających trudności emocjonalne, mających kłopoty w relacjach z rówieśnikami, doświadczających trudności związanych z sytuacja rodzinną. Zespół składa się z psychologów i psychoterapeutów szkolonych w szkole Psychoterapii INTRA, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Pracujemy w podejściu zintegrowanym, korzystając z technik i narzędzi różnych szkół terapeutycznych, a podstawą naszej pracy jest terapia humanistyczna. We offer psychotherapy and coaching in English. For more information, please visit our website.

Szczegóły strony www.wrelacji.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.wrelacji.pl:

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 34

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dysleksja WrocławDysleksja Wrocław »

  Gabinet Psychoterapii oferuje pomoc osobom w kryzysie. Zajmujemy się leczeniem zaburzeń lękowych, nerwic, depresji. Pomagamy przy zaburzeniach osobowości, takich jak schizofrenia i inne zespoły urojeniowe. Szerzej na www: gabinetpsychologiczny.wroc.pl.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczno-TerapeutycznyGabinet Psychologiczno-Terapeutyczny »

  Psycholog, psychoterapeuta-gwarantowana anonimowość. Zwłaszcza dla osób, które w pędzie życia mają trudność z opanowaniem pewnych swoich zachowań, silnych emocji, nawyków (leki, obsesje, agresja, uzależnienia, smutek, apatia), a nie chcą afiszować się ze swoimi problemami w dużym i znanym centrum psychoterapii. Prywatny gabinet gwarantuje Ci profesjonalną pomoc w zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychotechnika24.pl - Badania Psychotechniczne - WarszawaPsychotechnika24.pl - Badania Psychotechniczne - Warszawa »

  Pracownia Psychologiczna - Badania psychotechniczne kierowców i operatorów - Mińska 15, Warszawa. tel. 508 444 628
  Przeprowadzamy badania wstępne oraz okresowe.
  Kierowców: zawodowych, pojazdów uprzywilejowanych, pojazdów służbowych, do pracy instruktora / egzaminatora, uczestników wypadków drogowych, po zatrzymaniu prawa jazdy, po spożyciu alkoholu, po zatrzymaniu prawa jazdy, za przekroczenie limitu punktów karnych.
  Operatorów: wózków widłowych, wózków paletowych, suwnic, żurawi, dźwigów, sprzętu drogowego, sprzętu budowlanego, itp.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Justyna Świerczyńska - Gabinet psychologiczny w GdyniPsycholog Justyna Świerczyńska - Gabinet psychologiczny w Gdyni »

  Oferta naszej firmy to profesjonalne konsultacje psychologiczne prowadzone przez doświadczonych terapeutów. Zapewniamy naszym pacjentom konsultacje psychologiczne zarówno w formie pojedynczych spotkań, jak też długoterminowych i indywidualnych psychoterapii, które pozwalają na poznanie natury problemu oraz zaproponowania właściwych form pomocy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinetu Psychoterapii Psychodynamicznej "INVERSO".Gabinetu Psychoterapii Psychodynamicznej "INVERSO". »

  Witam na stronie Gabinetu Psychoterapii Psychodynamicznej "INVERSO". Poszukując rozwiązania problemów, z jakimi się zmagasz, zapraszam do wspólnej podróży w "górę rzeki", odwracając kierunek patrzenia w stronę "źródła", przykładając wspólne "oko" i "ucho" do procesów nieświadomych, które determinują trudności, których doświadczasz, zamiast skupiania się wyłącznie na tym, co bezpośrednio dostępne Twojej świadomości, a z czym "racjonalna" walka, jaką być może toczysz już od jakiegoś czasu, nie przynosi pożądanych efektów. W Gabinecie "Inverso" proponuję następujące formy "odwracania perspektywy":KONSULTACJE – to forma obejmująca najczęściej 2-4 spotkania po 50 min., mająca na celu lepsze zrozumienie zgłaszanych przez pacjenta trudności, uzyskanie szerszego kontekstu, czasem przeformułowanie pierwotnego problemu. Dzięki temu możliwe jest sformułowanie wstępnej diagnozy, która determinuje wytyczne do dalszego postępowania, umożliwiając ustalenie najbardziej optymalnej formy pomocy. Konsultacje wstępne poprzedzają również ewentualne podjęcie przez pacjenta decyzji o regularnej terapii.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »