Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa
Ośrodek Psychoterapii W RELACJI znajduje się w Warszawie na terenie Saskiej Kępy (Praga Południe). Oferujemy pomoc psychologiczną dla dorosłych, dzieci i młodzieży (także w języku angielskim). Zapraszamy osoby borykające się trudnościami osobistymi, rodzinnymi lub zawodowymi, chcące lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania oraz relacje z innymi, doświadczające niepokoju, niezrozumienia, przeżywające długotrwały smutek, lęki. Nasza oferta skierowana jest także do rodziców napotykających problemy wychowawcze oraz dzieci i młodzieży przeżywających trudności emocjonalne, mających kłopoty w relacjach z rówieśnikami, doświadczających trudności związanych z sytuacja rodzinną. Zespół składa się z psychologów i psychoterapeutów szkolonych w szkole Psychoterapii INTRA, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Pracujemy w podejściu zintegrowanym, korzystając z technik i narzędzi różnych szkół terapeutycznych, a podstawą naszej pracy jest terapia humanistyczna. We offer psychotherapy and coaching in English. For more information, please visit our website.

Szczegóły strony www.wrelacji.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.wrelacji.pl:

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 34

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia WarszawaPsychoterapia Warszawa »

  Jeśli masz problemy emocjonalne i nie potrafisz sobie z nimi poradzić sprawdź jak skuteczna może być psychoterapia. nasz gabinet znajduje się na terenie Warszawy i tam udzielamy pomocy w takich przypadkach jak fobie czy depresja.

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychotechnika24.pl - Badania Psychotechniczne - WarszawaPsychotechnika24.pl - Badania Psychotechniczne - Warszawa »

  Pracownia Psychologiczna - Badania psychotechniczne kierowców i operatorów - Mińska 15, Warszawa. tel. 508 444 628
  Przeprowadzamy badania wstępne oraz okresowe.
  Kierowców: zawodowych, pojazdów uprzywilejowanych, pojazdów służbowych, do pracy instruktora / egzaminatora, uczestników wypadków drogowych, po zatrzymaniu prawa jazdy, po spożyciu alkoholu, po zatrzymaniu prawa jazdy, za przekroczenie limitu punktów karnych.
  Operatorów: wózków widłowych, wózków paletowych, suwnic, żurawi, dźwigów, sprzętu drogowego, sprzętu budowlanego, itp.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Magdalena StaszewskaGabinet Psychoterapii Magdalena Staszewska »

  W umiejscowionym w Warszawie gabinecie Magdaleny Staszewskiej znajdziesz profesjonalną pomoc psychologa. Staszewska posiada szeroką wiedzę z zakresu leczenia depresji oraz uzależnień. Proponuje konsultacje zarówno indywidualne, jak i dla par, które mają problemy z porozumieniem się. Obszar świadczeń zawiera też pomoc psychoterapeutyczną dla młodzieży czy też szkolenia umiejętności psychospołecznych.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • INSPIRACJA Pracownia PsychoterapiiINSPIRACJA Pracownia Psychoterapii »

  Pracownia Psychoterapii Inspiracja oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną. Najważniejszym celem podejmowanych działań jest wieloaspektowa poprawa jakości życia naszych klientów. Udzielamy pomocy w postaci psychoterapii indywidualnej oraz grupowej. Ważne miejsce w ofercie zajmuje terapia par i rodzinna. Pomagamy osobom zmagającym się z rozmaitego rodzaju trudnościami. Zajmujemy się też doradztwem zawodowym oraz coachingiem. Zapewniamy całkowitą dyskrecją oraz zadowalające wyniki.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia w Lublinie - Centrum Praktyki PsychologicznejTerapia w Lublinie - Centrum Praktyki Psychologicznej »

  Nasze centrum psychologiczne w Lublinie to wyjątkowe miejsce o miłej atmosferze. Oferujemy wsparcie psychologiczne. Pomożemy poczynić dobre zmiany w Twoim życiu, pozbyć się bolesnych objawów, a także odnaleźć się w trudnej sytuacji życiowej. Nasza oferta to m.in. terapia małżeństw, poradnictwo psychologiczne, diagnoza psychologiczna i terapia grupowa. Znaczące w naszym leczeniu jest, aby każdy szukający pomocy czuł się nieskrępowanie, dlatego stosujemy indywidualne nastawienie i zachowujemy pełną dyskrecję. Realizowana przez nas psychoterapia przeznaczona jest dla osób, które przeżywają gorszy etap w życiu, czują złość, pragną poznać przyczyny swoich problemów, odczuwają trudności w komunikacji, a nawet mają kłopoty z nadpobudliwością psychoruchową. Podczas psychoterapii pomożemy Ci świadomie eksponować swoje mocne strony.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »