Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa
Ośrodek Psychoterapii W RELACJI znajduje się w Warszawie na terenie Saskiej Kępy (Praga Południe). Oferujemy pomoc psychologiczną dla dorosłych, dzieci i młodzieży (także w języku angielskim). Zapraszamy osoby borykające się trudnościami osobistymi, rodzinnymi lub zawodowymi, chcące lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania oraz relacje z innymi, doświadczające niepokoju, niezrozumienia, przeżywające długotrwały smutek, lęki. Nasza oferta skierowana jest także do rodziców napotykających problemy wychowawcze oraz dzieci i młodzieży przeżywających trudności emocjonalne, mających kłopoty w relacjach z rówieśnikami, doświadczających trudności związanych z sytuacja rodzinną. Zespół składa się z psychologów i psychoterapeutów szkolonych w szkole Psychoterapii INTRA, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Pracujemy w podejściu zintegrowanym, korzystając z technik i narzędzi różnych szkół terapeutycznych, a podstawą naszej pracy jest terapia humanistyczna. We offer psychotherapy and coaching in English. For more information, please visit our website.

Szczegóły strony www.wrelacji.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.wrelacji.pl:

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 34

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • InAltum Psychoterapia, Poradnia psychologicznaInAltum Psychoterapia, Poradnia psychologiczna »

  In-Aaltum to poradnia psychologiczna, psychiatryczna, neurologiczna, seksuologiczna, endokrynologiczna oraz psychoterapia. Główne założenie w pracy naszego zespołu, to podejście holistyczne, wielowymiarowe, uwzględniające różne problemy i różne aspekty życia naszych pacjentów. U nas uzyskasz solidne porady psychologiczne, psychiatryczne, psychoterapeutyczne, neurologiczne, endokrynologiczne, dla dorosłych i dzieci.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychotechnika24.pl - Badania Psychotechniczne - WarszawaPsychotechnika24.pl - Badania Psychotechniczne - Warszawa »

  Pracownia Psychologiczna - Badania psychotechniczne kierowców i operatorów - Mińska 15, Warszawa. tel. 508 444 628
  Przeprowadzamy badania wstępne oraz okresowe.
  Kierowców: zawodowych, pojazdów uprzywilejowanych, pojazdów służbowych, do pracy instruktora / egzaminatora, uczestników wypadków drogowych, po zatrzymaniu prawa jazdy, po spożyciu alkoholu, po zatrzymaniu prawa jazdy, za przekroczenie limitu punktów karnych.
  Operatorów: wózków widłowych, wózków paletowych, suwnic, żurawi, dźwigów, sprzętu drogowego, sprzętu budowlanego, itp.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia PsychologicznaPracownia Psychologiczna »

  Kilka lat funkcjonowania w branży psychologicznej, jak również kwalifikacje spowodowały, ze mam wiedzę co jest najlepsze w badaniu osób prowadzących samochód. Prowadzę badania kierujących autem, ale także osób pragną licencje na broń. Nasza siedziba znajduje się w dokładnym centrum miasta Poznania, na ul. A. Mickiewicza 31. W przypadku wahań prosimy dzwonić: 61 848 40 49 lub spojrzeć na: www.psychotechnikapoznan.pl

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog RybnikPsycholog Rybnik »

  Nazywam się Elżbieta Pawliczek. Jestem psychologiem. Ukończyłam studia psychologiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz 2,5-letnie Studium Psychoterapii Dzieci i Rodziny. Prowadzę psychoterapię w Rybniku i pomoc psychologiczną dla dzieci i młodzieży, Psychoterapię indywidualną dorosłych oraz psychoterapię małżeństw i rodzin. Zapraszam do mojego Gabinetu Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Rybniku. Wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • PSYCHOTESTY CENTRUM USŁUG PSYCHOLOGICZNYCH SZCZECINPSYCHOTESTY CENTRUM USŁUG PSYCHOLOGICZNYCH SZCZECIN »

  ŚWIADCZYMY SZEREG USŁUG PSYCHOLOGICZNYCH WYZWOLENIA 7 II PIĘTRO 503-70-74-70• badania kierowców• badania operatorów• badania kuratorów, komorników i sędziów, asesorów• badania detektywów, marynarzy• badania na broń, pracowników ochrony fizycznej• badania z zakresu medycyny pracy• badania predyspozycji zawodowych• testy intelektu i osobowości• badania z zakresu neuropsychologii klinicznej• pozostałe badania psychologiczne. Nasz zespół oferuje: terapię indywidualną i rodzinną Udzielamy także porad i pomocy psychologicznej. Sporządzamy opinie psychologiczne i diagnozę psychologiczną.KONTAKT: 70-552 SZCZECIN, WYZWOLENIA 7 II PIĘTRO. Szczegółowe informacje i umawianie indywidualnych wizyt pod nr telefonu: 503-70-74-70 (Psycholog dyżurny) lub e-mail: psycholog.szczecin@wp.pl Kontakt także poprzez PRZYCHODNIA PRAMED: Tel. 91 433 61 35, 91 434 38 15 Zobacz na stronie: http://www.psychologtesty.pl lub: http://www.pramed.pl Ustalimy dla Ciebie lub pracowników Twojej firmy indywidualny termin spotkania(badania), rabaty oraz krótki czas badania. Oferujemy wielu Lekarzy Specjalistów w jednym miejscuZAPRASZAMY !

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »