Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa
Ośrodek Psychoterapii W RELACJI znajduje się w Warszawie na terenie Saskiej Kępy (Praga Południe). Oferujemy pomoc psychologiczną dla dorosłych, dzieci i młodzieży (także w języku angielskim). Zapraszamy osoby borykające się trudnościami osobistymi, rodzinnymi lub zawodowymi, chcące lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania oraz relacje z innymi, doświadczające niepokoju, niezrozumienia, przeżywające długotrwały smutek, lęki. Nasza oferta skierowana jest także do rodziców napotykających problemy wychowawcze oraz dzieci i młodzieży przeżywających trudności emocjonalne, mających kłopoty w relacjach z rówieśnikami, doświadczających trudności związanych z sytuacja rodzinną. Zespół składa się z psychologów i psychoterapeutów szkolonych w szkole Psychoterapii INTRA, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Pracujemy w podejściu zintegrowanym, korzystając z technik i narzędzi różnych szkół terapeutycznych, a podstawą naszej pracy jest terapia humanistyczna. We offer psychotherapy and coaching in English. For more information, please visit our website.

Szczegóły strony www.wrelacji.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.wrelacji.pl:

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 34

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet Psychoterapii GestaltGabinet Psychoterapii Gestalt »

  Gabinet Psychoterapii Gestalt Mateusz Grygiel prowadzi płatną psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych oraz młodziezy powyżej 14 roku życia. Oferta skierowana jest dla wszystkich osób, w tym również osób nie posługujących się językiem polskim, borykających się z problemami depresji, nerwicy, zaburzeń lękowych, uzależnień, anorkesji, bulimii i innymi trudnościami natury psychicznej.Zapraszam!

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna poznańPomoc psychologiczna poznań »

  Nasza poradnia psychologiczna na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia pomaga każdemu kto zmaga się z problemem wymagającym wsparcia psychologa. Przeprowadzamy również badania psychologiczne kierowców.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • BezsennośćBezsenność »

  Na ulicy Siennej w Warszawie mieści się klinika INZPiRO, mająca duże osiągnięcia w usuwaniu trudności psychicznych u zgłaszających się pacjentów. Bolączka bezsenności pojawia się jako rezultat chorób lub może być ich powodem, nie można więc być obojętnym, gdy pojawia się bezsenność. Leczenie bezsenności w INZPiRO jest przeprowadzane tak, aby nie wywołać u poddawanych leczeniu uzależnienia od substancji leczniczych.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, psychoterapeuta LublinPsycholog, psychoterapeuta Lublin »

  Szukasz przyjaznego, rozumiejącego psychoterapeuty, gwarantującego atmosferę bezpieczeństwa? Zachęcam do zapoznania się z moją stroną i podjęcia decyzji czy jestem odpowiednim psychologiem dla Ciebie. Oferuję pomoc w następującym zakresie: depresja, myśli samobójcze, zespoły lękowe, wybuchy niekontrolowanych emocji, stres, przemęczenie, trudności adaptacyjne, strata, choroba, dolegliwości psychosomatyczne, trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu bliskich relacji. Ponadto oferuję konsultacje i diagnozę psychologiczną, doradztwo zawodowe oraz szkolenia z zakresu rozwoju osobistego. Zapraszam osoby dorosłe oraz młodzież.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • FORUM PSYCHOLOGIA TRANSPORTUFORUM PSYCHOLOGIA TRANSPORTU »

  Forum jest miejscem do wymiany doświadczenia i poglądów psychologów zajmujących się psychologią transportu i psychologią pracy. Konsolidujemy wszystkich profesjonalistów z branży psychologicznej. Forum zawiera informacje dla psychologów rozpoczynających swoje doświadczenia w branży jak również dla psychologów z doświadczeniem pragnących doskonalić swój warsztat zawodowy.

  Data dodania: 09 06 2014 · szczegóły wpisu »