Strony z województwa Kujawsko-pomorskie:

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »
 • Bezpieczne ubezpieczenia bydła »

  Każdy hodowca bydła wie, na jakie straty narazić go może poważna choroba zwierząt. Ryzykuje wtedy czasem nawet utrzymanie płynności finansowej gospodarstwa. Toteż w jego interesie leżą jak najlepsze ubezpieczenia bydła zarówno od skutków nieprzewidzianych zdarzeń losowych, jak powódź, pożar czy huragan jak i polisą KL.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia majątkowe to bezpieczeństwo »

  Jednymi z częściej kupowanych produktów ubezpieczeniowych są takie formy które przede wszystkim mają na celu stworzenie ochrony na wypadek uszkodzenia mienia o sporej wartości jak nieruchomość. Logicznym jest iż posiadając takie dobro chroni się je w sposób faktyczny także zabezpieczając się za pomocą odpowiednich instrumentów. Jak oferowane przez towarzystwa ubezpieczenia majątkowe które jak sama nazwa wskazuje chronią osobę przed skutkami pomniejszenia, utraty albo zniszczenia elementów majątkowych najczęściej nieruchomości.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron internetowych Bydgoszcz »

  Specjalizuje się głównie w kreatywnym projektowaniu stron internetowych. Zajmuję się także grafiką użytkową, szeroko pojętą reklamą w Internecie i pozycjonowaniem stron. Nie obce mi jest utrzymywanie stron internetowych i ich jak najlepsza optymalizacja.Uwielbiam swoją pracę. Moja przygoda z projektowaniem, a także współpracą z klientem zaczęła się już kilka lat temu - owocem tego jest spore już doświadczeniem w branży. Nowoczesność spojrzenia, kreatywność i przede wszystkim użyteczność projektów stanowią moje największe atuty. Wiem jak osiągnąć sukces. Stawiam na indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb mojego klienta. Zapraszam do współpracy.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorniki na paliwo »

  Zbiorniki rutynowo wyposażone są w całkowity zestaw dystrybucyjny składający się z pompy zanurzeniowej, filtra paliwa, przepływomierza i pistoletu. W okresie gdy cena paliwa rośnie w ekspresowym tempie, każdy z nas myśli jakim sposobem zminimalizować koszty połączone z wizytą na stacji paliw. Niektórzy z nas wlewają mniejszą ilość benzyny i żartują, że dla nich wartość paliwa jest bez zmian. Takie metody nie dają przewidywanego wyniku gdyż jesteśmy przymuszeni odwiedzać z większą częstością dystrybutory paliw. Znaczący kłopot mają przedsiębiorstwa w jakich wykorzystanie oleju liczone jest w granicach od kilku aż do nawet kilkuset tys. litrów ON w skali roku. Dla takich osób zbiorniki dwupłaszczowe na olej napędowy to znakomite wyjście. Ministacja paliw jest niezwykle łatwa w obsłudze i zarazem zupełnie funkcjonalna. Pojemniki 1000l przeznaczone są w dużej mierze dla rolników, w niektórych pojemnikach tego rodzaju paliwo można przechowywać ściśle z prawem w pomieszczeniach bez dodatkowych zabezpieczeń. Wykorzystanie układu dystrybucyjnego pozwala nadzwyczaj praktycznie tankować urządzenia bez wyjazdu na stacje paliw.

  Data dodania: 29 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi przeciwpożarowe aluminiowe »

  Firma Alufire Alumil S.J powstała w 1993 roku jako producent stolarki aluminiowej.

  W 2004 roku nasi konstruktorzy opracowali i certyfikowali autorski system przeciwogniowy ALUFIRE, na który uzyskaliśmy aprobatę ITB.

  Od tego czasu należymy do czołówki polskich producentów przeciwpożarowych aluminiowych okien, drzwi, ścianek w klasach EI 15, EI 30 i EI 60.

  Aktualnie jako nowość wprowadzamy na rynek ścianki EI 120.

  Stolarka przeciwpożarowa w systemie ALUFIRE może być wykonana wg dowolnego koloru RAL, nietypowego kształtu (np. łuki) oraz wymiaru.

  Nasze wyroby wyróżniają się najlepszą na rynku polskim izolacyjnością akustyczną Rw 44 dB.

  Kooperujemy z największymi na rynku producentami szyb Pilkington, AGC, Glaspol; oraz okuć Fapim, Dorma, Geze.

  Posiadamy ekipy montażowe na terenie całego kraju i współpracujemy z największymi generalnymi wykonawcami.

  87-148 Łysomice k. Torunia,
  ul. Warszawska 64 a,
  tel. 56/674 88 11,
  fax 56/674 88 10
  www.alufire.pl
  www.alumil.pl

  Jako nowość wprowadzamy do naszej oferty stolarki ppoż. - ścianki przeciwpożarowe o odporności ogniowej EI 120.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wspinanie Sklep »

  Zbliżał się wspin, a ja wyszukiwałem szpeju w niewygórowanej cenie. Zaciekawił mnie sklep wspinanie.sklep.pl. Ogromny wybór, uprzejma, kompetentna obsługa oraz niewysokie ceny sprawiły, że zakupiłem cały konieczny sprzęt właśnie tam. Jestem z Torunia a tu istnieje siedziba sklepu. W związku z tym wybrałem odbiór osobisty. Na dodatek gdy byłem w sklepie pozyskałem gratis upominek - wspinaczkowy breloczek.

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Unilutron Okna i drzwi w Bydgoszczy »

  Jesteśmy firmą zajmującą się doradztwem-sprzedażą i montażem stolarki okiennej firmy DOMEL. Oferujemy również drzwi zewnętrzne firmy KMT 
  i DOOR SYSTEM oraz drzwi wewnętrzne CENTURION.
  Kompleksowo na życzenie klienta dokonujemy pomiaru, dostawy towaru 
  i montażu. 
  W ofercie posiadamy również rolety, moskitiery oraz bramy garażowe.
  To czym chcemy zachwycić na rynku kujawsko-pomorskim to kabiny prysznicowe ze szkła i drzwi szklane firmy LOXA – na dowolny wymiar.
  To my dopasujemy się rozmiarem kabiny do Państwa łazienki. 
  Jako bezpośredni dystrybutor polecamy drzwi i kabiny na okuciach renomowanej firmy niemieckiej DORMA.
  Zapraszamy do punktu handlowego.

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Łatwy kalkulator ac »

  Cena to przecież nie wszystko! Jednakże kalkulator ac jest bardzo przydatny w podjęciu decyzji o polisie, bo pozwala na szybkie porównanie warunków finansowych przy jej kupnie. Niektórzy ludzie może nie wiedzą, że tanie ubezpieczenia można zakupić właśnie przez internet, oszczędzając w ten sposób czas i pieniądze.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny Bydgoszcz »

  Zespół rozrywkowy Kokot Band gra zwłaszcza na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Liderem kapeli jest Krystian Kokot, absolwent muzycznej szkoły średniej w Toruniu. Poza grą na saksofonie i gitarze śpiewa oraz prowadzi imprezy. Kapelę uzupełniają Piotr - rasowy gitarzysta, wychowanek szkoły muzycznej II stopnia w Toruniu oraz Marta - laureatka ogólnopolskich konkursów piosenki. Doskonale czuje się tak mocnych rockowych brzmieniach, jak i lirycznych balladach. Repertuar Kokot Band jest skonstruowany nie tylko o Polskie, ale także i zagraniczne utwory. Szukając muzyków na ślub bądź imprezę firmową, warto zweryfikować propozycję Kokot Band. Na stronie znajdują się m.in. piosenki demonstracyjne.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akan Tobacco - cygara i tytonie »

  Powstały w 1997 roku sklep Akan Tobacco oferuje Państwu światowej jakości produkty tytoniowe produkowane ze starannie dobranych materiałów. Firma dokładnie przestudiowała obecne potrzeby rynkowe, tak aby możliwie najlepiej dopasować swoją ofertę do wysokich wymagań Klientów. Od niewielkich rozmiarów firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną, dzięki profesjonalnemu podejściu, atrakcyjnym cenom i aktywnemu zaangażowaniu personelu udało się stworzyć pewną i stabilną markę. Dostarczane przez Tabakonline - papierosy, fajki, tytonie i inne produkty przez lata zdobyły licznych zadowolonych odbiorców, co jest gwarancją satysfakcji z Twojego zakupu.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »