Strony z województwa Kujawsko-pomorskie:

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »
 • Tworzenie sklepów internetowych »

  Nasza praca to Projektowanie sklepów internetowych od strony graficznej oraz tworzenie sklepów internetowych od strony oprogramowania. Zajmujemy się tym już tak długo że nasze sklepy stały bardzo czytelne i przejrzyste dla klientów i użytkowników tego oprogramowania. Polecamy zapoznanie się z naszą wersją prestashop demo. Pokazuje ona nie które możliwości sklepu. Każdy sklep realizujemy pod potrzeby klienta dla nas nie ma rzeczy której nie da się zrobić. Sklep internetowy prestashop to tylko nośnik naszych innowacyjnych rozwiązań dotyczących sklepów internetowych, które tworzymy. Sam sprawdź i się przekonaj.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • BHP NAKŁO NAD NOTECIĄ mgr SYLWESTER BRYŁKA »

  nadzór bhp i ppoż nad firmami,szkolenia bhp,audit wewnetrzny,ocena ryzyka zawodowego,postepowanie powypadkowe,analiza stanu bhp W ramach nadzoru bhp i ppoż. proponuję wykonywanie poniższych zadań, uregulowanych w rozp. Rady Ministrów z 02.09.1997 r. w sprawie służby bhp / Dz.U. Nr 109,poz.704 z póź.zm./:- przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad bhp,-bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych,-sporządzanie i przedstawianie, co najmniej raz w roku okresowych analiz stanu bhp,-udział w opracowaniu planów modernizacji i rozwoju zakładu pracy dotyczących poprawę stanu bhp,-przedstawianie wniosków dotyczących modernizacji zakładu pracy,-przedstawianie pracodawcy wniosków dotyczących zachowania wymagań ergonomii,-udział w opracowaniu regulaminów, instrukcji bhp,-udział w ustalaniu okoliczności wypadków przy pracy,-prowadzenie rejestrów dotyczących wypadków przy pracy i chorób zawodowych, a także zlecanie i przechowywanie wyników badań czynników szkodliwych dla zdrowia,-doradztwo w sprawie stosowania przepisów bhp,-udział w dokonywaniu ocen ryzyka zawodowego,-doradztwo w zakresie doboru odzieży ochronnej,-współpraca w zakresie szkoleń bhp,-współpraca z laboratoriami prowadzącymi badania czynników uciążliwych i szkodliwych,-współdziałanie z lekarzem medycyny pracy sprawującym opiekę profilaktyczną,Poza wymienionym wyżej zakresem obowiązków służby bhp, proponuję;- nadzór nad ochroną ppoż /zlecanie legalizacji podręcznego sprzętu gaśniczego ich rozmieszczenie, szkolenia ppoż, kontrola warunków ppoż, plany ewakuacji/,-szkolenia wstępne i okresowe z zakresu bhp /posiadam wyższe wykształcenie z zakresu pedagogiki pracy/, z wykorzystaniem środków audiowizualnych,-pomiar czynników uciążliwych takich jak mikroklimat, oświetlenie, hałas, skuteczność wentylacji, ruch powietrza, jakość powietrza - stężenie CO2/posiadam odpowiedni sprzęt pomiarowy-pomiar czynników szkodliwych mogą wykonywać tylko akredytowane laboratoria/-kierowanie pracowników na lekarskie badania okresowe,-prowadzenie kartotek odzieży roboczej i ochronnej,-prowadzenie rejestrów pracowników i pozostałych wymaganych przepisami rejestrów z wykorzystaniem legalnych programów komputerowych,- współpraca z organami kontrolnymi takimi jak; PIP,Sanepid,Straż Pożarna itp.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Alfa-Tech. Przydomowe oczyszczalnie ścieków »

  Alfa-Tech utworzona w 2002 roku przez grupę inżynierów sanitarnych. Specjalizujemy się w projektowaniu, sprzedaży i instalowaniu przydomowych biologiczno-mechanicznych i drenażowych oczyszczalni ścieków. Firma zapewnia pełną gamę usług w tym zakresie.

  Nasze oczyszczalnie stosowane są do obsługi: domów jednorodzinnych, domków letniskowych, gospodarstw rolnych, małych przedsiębiorstw, hoteli, pensjonatów na terenach nie posiadających kanalizacji, zastępując szamba lub inne zbiorniki bezodpływowe. Stosujemy najnowsze rozwiązania w branży. Współpracujemy z wieloma również zagranicznymi dostawcami najlepszych urządzeń oczyszczalni w Europie. Każdy z naszych klientów ma dostęp do szkoleń, projektów i stałej opieki serwisowej. Staramy się zawsze być jedną z najlepszych firm w tej branży.

  Data dodania: 24 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pikeur - sprzęt jeździecki »

  Pikeur to nie tylko solidność, ale również świetne wyczucie projektantów na obowiązujące trendy. Da się to szczególnie odczuć w unikalnych kolekcjach, jakie kilka razy do roku firma wypuszcza na rynek. Każda z takich linii jest zawsze trendy, zarówno jeśli chodzi o fasony, jak i kolorystykę, a na dodatek to się po prostu świetnie nosi. W ofercie firmy znajdziemy zarówno bryczesy, jak i kurtki, kamizelki, jak i wiele artykułów dla koni, takich jak derki i ochraniacze. Produkty Pikeur już od dawna zagościły w naszym kraju i cieszą się bardzo dobrą opinią wśród jeźdzców konnych. Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Autentyk - Odcisk Natury, lampy z drewna »

  Nietypowe unikalne, piękne lampy z drewna. Z niepowtarzalnych kawałków naturalnegodrewna. Co sprawia, że to dzieła sztuki, drewniane lampy, które zachwyca każdego. Oryginalne lampy do hotelu, restauracji, do domu, do salonu lampy stojące jak i drewniane żyrandole.Dla osób ceniących sobie przede wszystkim piękne lampy. Autentyczne, eleganckie lampy z drewna.Producent, dystrybutor oryginalnych lamp z drewna oferuje wyjątkowe produkty wykonane tylko z naturalnego i egzotycznego drewna.Misją firmy jest dostarczyć Państwu unikalne, piękne lampy stworzone z niepowtarzalnych kawałków naturalnego drewna. Co sprawia, że te dzieła sztuki, które są autorstwa samej Natury nie tylko rozświetlą przestrzeń wokół ale również zachwycą niespotykaną dotąd formą, Państwa oraz Państwa gości dostarczając przyjemnych wrażeń, w każdym pomieszczeniu gdyż wkomponują się wyśmienicie do każdego wnętrza. Dlatego właśnie są one tak wspaniałe dla osób ceniących sobie przede wszystkim piękno, styl i elegancje.www.lampyzdrewna

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczne ubezpieczenia bydła »

  Każdy hodowca bydła wie, na jakie straty narazić go może poważna choroba zwierząt. Ryzykuje wtedy czasem nawet utrzymanie płynności finansowej gospodarstwa. Toteż w jego interesie leżą jak najlepsze ubezpieczenia bydła zarówno od skutków nieprzewidzianych zdarzeń losowych, jak powódź, pożar czy huragan jak i polisą KL.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia majątkowe to bezpieczeństwo »

  Jednymi z częściej kupowanych produktów ubezpieczeniowych są takie formy które przede wszystkim mają na celu stworzenie ochrony na wypadek uszkodzenia mienia o sporej wartości jak nieruchomość. Logicznym jest iż posiadając takie dobro chroni się je w sposób faktyczny także zabezpieczając się za pomocą odpowiednich instrumentów. Jak oferowane przez towarzystwa ubezpieczenia majątkowe które jak sama nazwa wskazuje chronią osobę przed skutkami pomniejszenia, utraty albo zniszczenia elementów majątkowych najczęściej nieruchomości.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron internetowych Bydgoszcz »

  Specjalizuje się głównie w kreatywnym projektowaniu stron internetowych. Zajmuję się także grafiką użytkową, szeroko pojętą reklamą w Internecie i pozycjonowaniem stron. Nie obce mi jest utrzymywanie stron internetowych i ich jak najlepsza optymalizacja.Uwielbiam swoją pracę. Moja przygoda z projektowaniem, a także współpracą z klientem zaczęła się już kilka lat temu - owocem tego jest spore już doświadczeniem w branży. Nowoczesność spojrzenia, kreatywność i przede wszystkim użyteczność projektów stanowią moje największe atuty. Wiem jak osiągnąć sukces. Stawiam na indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb mojego klienta. Zapraszam do współpracy.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorniki na paliwo »

  Zbiorniki rutynowo wyposażone są w całkowity zestaw dystrybucyjny składający się z pompy zanurzeniowej, filtra paliwa, przepływomierza i pistoletu. W okresie gdy cena paliwa rośnie w ekspresowym tempie, każdy z nas myśli jakim sposobem zminimalizować koszty połączone z wizytą na stacji paliw. Niektórzy z nas wlewają mniejszą ilość benzyny i żartują, że dla nich wartość paliwa jest bez zmian. Takie metody nie dają przewidywanego wyniku gdyż jesteśmy przymuszeni odwiedzać z większą częstością dystrybutory paliw. Znaczący kłopot mają przedsiębiorstwa w jakich wykorzystanie oleju liczone jest w granicach od kilku aż do nawet kilkuset tys. litrów ON w skali roku. Dla takich osób zbiorniki dwupłaszczowe na olej napędowy to znakomite wyjście. Ministacja paliw jest niezwykle łatwa w obsłudze i zarazem zupełnie funkcjonalna. Pojemniki 1000l przeznaczone są w dużej mierze dla rolników, w niektórych pojemnikach tego rodzaju paliwo można przechowywać ściśle z prawem w pomieszczeniach bez dodatkowych zabezpieczeń. Wykorzystanie układu dystrybucyjnego pozwala nadzwyczaj praktycznie tankować urządzenia bez wyjazdu na stacje paliw.

  Data dodania: 29 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi przeciwpożarowe aluminiowe »

  Firma Alufire Alumil S.J powstała w 1993 roku jako producent stolarki aluminiowej.

  W 2004 roku nasi konstruktorzy opracowali i certyfikowali autorski system przeciwogniowy ALUFIRE, na który uzyskaliśmy aprobatę ITB.

  Od tego czasu należymy do czołówki polskich producentów przeciwpożarowych aluminiowych okien, drzwi, ścianek w klasach EI 15, EI 30 i EI 60.

  Aktualnie jako nowość wprowadzamy na rynek ścianki EI 120.

  Stolarka przeciwpożarowa w systemie ALUFIRE może być wykonana wg dowolnego koloru RAL, nietypowego kształtu (np. łuki) oraz wymiaru.

  Nasze wyroby wyróżniają się najlepszą na rynku polskim izolacyjnością akustyczną Rw 44 dB.

  Kooperujemy z największymi na rynku producentami szyb Pilkington, AGC, Glaspol; oraz okuć Fapim, Dorma, Geze.

  Posiadamy ekipy montażowe na terenie całego kraju i współpracujemy z największymi generalnymi wykonawcami.

  87-148 Łysomice k. Torunia,
  ul. Warszawska 64 a,
  tel. 56/674 88 11,
  fax 56/674 88 10
  www.alufire.pl
  www.alumil.pl

  Jako nowość wprowadzamy do naszej oferty stolarki ppoż. - ścianki przeciwpożarowe o odporności ogniowej EI 120.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »