Strony z województwa Kujawsko-pomorskie:

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Ośrodek Uzależnień OAZA organizowany jest przez biegłego sądowego do spraw uzależnień. Pan Krzysztof Pilarz jest też nauczycielem uniwersyteckim i troszczy się o osoby doświadczające trudności pedagogicznych. Uzależnienie to mocna, natrętna potrzeba zażywania danego środka, powodująca występowanie objawów abstynencyjnych po jej odstawieniu. Chory zażywa ją, mimo że ma świadomość jej szkodliwości. Alkoholicy dzięki Ośrodkowi Odwykowemu OAZA mogą zmienić swoje nawyki. Będzie to miało też wpływ na ich życie społeczne. Oprócz terapii w Ośrodku Terapii Uzależnień gwarantowany jest detoks. W OAZIE organizuje się detoks alkoholowy i narkotykowy. W OAZIE można zapisać się na terapię dzienną. Jej odbycie jest podstawowym założeniem, lecz wzbogacona jest ona relaksującymi wizytami w pobliskim sanatorium. Demonstrowana na witrynie baza fotografii obrazuje przepiękną estetykę OAZY.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • EKOAGENT - oczyszczalnie przydomowe Bydgoszcz »

  Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, montażu, sprzedaży oraz serwisie przydomowych oczyszczalni ścieków.Oferujemy oczyszczalnie:- DRENAŻOWE (drenaż na pakietach rozsączających, w obsypce z kamienia, tunele filtracyjne INFILTRATOR)- BIOLOGICZNE (SBR, hybrydowe, z osadem czynnym, ze złożem biologicznym)- HYDROFITOWE.Montujemy również oczyszczalnie przyobiektowe.GWARANCJA JAKOŚCI:- montaż - 5lat- urządzenia - w zależności od producenta - od 5 lat do 20(!) latProwadzimy także sprzedaż biopreparatów do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy - laptopy IBM Lenovo, serwis, strony www »

  GNSystem zajmuje się świadczeniem usług informatycznych oraz serwisem komputerowym i sprzedażą laptopów dla firm jak i osób prywatnych. Obsługa IT, naprawa komputerów, outsourcing, budowa stron internetowych, budowa sieci komputerowych, telefonia VoIP, projektowanie stron www. Nasze działania obejmują zakres całego kraju.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania w Bydgoszczy »

  Współpracujemy z kancelariami notarialnymi, doradcami kredytowymi, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami oraz kancelariami prawnymi na terenie Bydgoszczy i okolic.Codziennie rosnąca baza profesjonalnie prezentowanych ofert skutecznie spełni oczekiwania każdego poszukującego nieruchomości na rynku bydgoskim i ogólnopolskim.Stosujemy nowatorskie rozwiązania promocyjne dla ofert klientów, którzy powierzyli nam sprzedaż lub wynajem swojej nieruchomości.Solidne podstawy w postaci wieloletniego doświadczenia grupy doradców stosujących indywidualne podejście do klienta będą gwarancją bezpieczeństwa i satysfakcji wszystkich zainteresowanych współpracą.Dla swoich klientów przygotowujemy optymalne oferty z zakresu kredytowania i finansowania zakupu nieruchomości.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie sklepów internetowych »

  Nasza praca to Projektowanie sklepów internetowych od strony graficznej oraz tworzenie sklepów internetowych od strony oprogramowania. Zajmujemy się tym już tak długo że nasze sklepy stały bardzo czytelne i przejrzyste dla klientów i użytkowników tego oprogramowania. Polecamy zapoznanie się z naszą wersją prestashop demo. Pokazuje ona nie które możliwości sklepu. Każdy sklep realizujemy pod potrzeby klienta dla nas nie ma rzeczy której nie da się zrobić. Sklep internetowy prestashop to tylko nośnik naszych innowacyjnych rozwiązań dotyczących sklepów internetowych, które tworzymy. Sam sprawdź i się przekonaj.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz »

  Wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz. Prowadzimy wypożyczalnie samochodów osobowych w Bydgoszczy od 1993 roku. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wypożyczalni samochodów w Bydgoszczy pozwala nam doskonale rozwiązywać najważniesze problemy związane z wynajmem samochodów przez klientów. Posiadamy w swojej wypożyczalni samochodów głównie samochody osobowe produkcji francuskiej, które są bardzo ekonomiczne, niezawodne i doskonałe w prowadzeniu. Wynajmu samochodu w naszej wypożyczalni można dokonać poprzez rezerwacje telefoniczną lub przez rezerwację na stronie internetowej. Wypożyczając samochód na przynajmniej kilka dni, dostaniesz rabat. Nie czekaj dłużej, odwiedzając naszą stronę poznasz szczegóły cennika (aktualne promocje) oraz samochody, które są dostepne w naszej wypożyczalni samochodów. Zapraszamy.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • BHP NAKŁO NAD NOTECIĄ mgr SYLWESTER BRYŁKA »

  nadzór bhp i ppoż nad firmami,szkolenia bhp,audit wewnetrzny,ocena ryzyka zawodowego,postepowanie powypadkowe,analiza stanu bhp W ramach nadzoru bhp i ppoż. proponuję wykonywanie poniższych zadań, uregulowanych w rozp. Rady Ministrów z 02.09.1997 r. w sprawie służby bhp / Dz.U. Nr 109,poz.704 z póź.zm./:- przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad bhp,-bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych,-sporządzanie i przedstawianie, co najmniej raz w roku okresowych analiz stanu bhp,-udział w opracowaniu planów modernizacji i rozwoju zakładu pracy dotyczących poprawę stanu bhp,-przedstawianie wniosków dotyczących modernizacji zakładu pracy,-przedstawianie pracodawcy wniosków dotyczących zachowania wymagań ergonomii,-udział w opracowaniu regulaminów, instrukcji bhp,-udział w ustalaniu okoliczności wypadków przy pracy,-prowadzenie rejestrów dotyczących wypadków przy pracy i chorób zawodowych, a także zlecanie i przechowywanie wyników badań czynników szkodliwych dla zdrowia,-doradztwo w sprawie stosowania przepisów bhp,-udział w dokonywaniu ocen ryzyka zawodowego,-doradztwo w zakresie doboru odzieży ochronnej,-współpraca w zakresie szkoleń bhp,-współpraca z laboratoriami prowadzącymi badania czynników uciążliwych i szkodliwych,-współdziałanie z lekarzem medycyny pracy sprawującym opiekę profilaktyczną,Poza wymienionym wyżej zakresem obowiązków służby bhp, proponuję;- nadzór nad ochroną ppoż /zlecanie legalizacji podręcznego sprzętu gaśniczego ich rozmieszczenie, szkolenia ppoż, kontrola warunków ppoż, plany ewakuacji/,-szkolenia wstępne i okresowe z zakresu bhp /posiadam wyższe wykształcenie z zakresu pedagogiki pracy/, z wykorzystaniem środków audiowizualnych,-pomiar czynników uciążliwych takich jak mikroklimat, oświetlenie, hałas, skuteczność wentylacji, ruch powietrza, jakość powietrza - stężenie CO2/posiadam odpowiedni sprzęt pomiarowy-pomiar czynników szkodliwych mogą wykonywać tylko akredytowane laboratoria/-kierowanie pracowników na lekarskie badania okresowe,-prowadzenie kartotek odzieży roboczej i ochronnej,-prowadzenie rejestrów pracowników i pozostałych wymaganych przepisami rejestrów z wykorzystaniem legalnych programów komputerowych,- współpraca z organami kontrolnymi takimi jak; PIP,Sanepid,Straż Pożarna itp.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Alfa-Tech. Przydomowe oczyszczalnie ścieków »

  Alfa-Tech utworzona w 2002 roku przez grupę inżynierów sanitarnych. Specjalizujemy się w projektowaniu, sprzedaży i instalowaniu przydomowych biologiczno-mechanicznych i drenażowych oczyszczalni ścieków. Firma zapewnia pełną gamę usług w tym zakresie.

  Nasze oczyszczalnie stosowane są do obsługi: domów jednorodzinnych, domków letniskowych, gospodarstw rolnych, małych przedsiębiorstw, hoteli, pensjonatów na terenach nie posiadających kanalizacji, zastępując szamba lub inne zbiorniki bezodpływowe. Stosujemy najnowsze rozwiązania w branży. Współpracujemy z wieloma również zagranicznymi dostawcami najlepszych urządzeń oczyszczalni w Europie. Każdy z naszych klientów ma dostęp do szkoleń, projektów i stałej opieki serwisowej. Staramy się zawsze być jedną z najlepszych firm w tej branży.

  Data dodania: 24 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pikeur - sprzęt jeździecki »

  Pikeur to nie tylko solidność, ale również świetne wyczucie projektantów na obowiązujące trendy. Da się to szczególnie odczuć w unikalnych kolekcjach, jakie kilka razy do roku firma wypuszcza na rynek. Każda z takich linii jest zawsze trendy, zarówno jeśli chodzi o fasony, jak i kolorystykę, a na dodatek to się po prostu świetnie nosi. W ofercie firmy znajdziemy zarówno bryczesy, jak i kurtki, kamizelki, jak i wiele artykułów dla koni, takich jak derki i ochraniacze. Produkty Pikeur już od dawna zagościły w naszym kraju i cieszą się bardzo dobrą opinią wśród jeźdzców konnych. Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania zwrotne - Form-Plast S.A. »

  W naszej katalogu produktów znajdziecie państwo zarówno palety plastikowe jak i opakowania zwrotne oraz inne wyroby z tworzyw. Dzięki stosowaniu tego typu opakowań na dłuższą metę można oszczędzić pieniądze. W propozycji naszej firmy znajdziecie też państwo skrzyniopalety plastikowe. Naszą cechą jest też umiejętność dostosowywania się do wymagań kontrahenta. Dzięki temu mamy pewność, że dostajecie państwo zarówno wysokiej jakości towar jak również stosownej jakości obsługę. Zapraszamy do nas.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »