Wyważanie wentylatorów

Wyważanie wentylatorów
Nasza firma od wielu lat zajmuje się przeprowadzaniem takich usług jak pomiary maszyn czy wyważanie wentylatorów. Wiemy jak to robić ponieważ jesteśmy doświadczeni w swoim fachu o czym wiedzą nasi dotychczasowi klienci zadowoleni z tego że nam zaufali. Teraz pora na was.

Szczegóły strony www.diagnostyka.gda.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.diagnostyka.gda.pl:

Wyważanie wentylatorów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 22

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Invertim Bis - falowniki Toshiba, serwis falownikówInvertim Bis - falowniki Toshiba, serwis falowników »

  Firma Invertim Bis działa od 1996 roku i jest cenionym na rynku wykonawcą usług w zakresie automatyki przemysłowej oraz dostawcą urządzeń napędowych takich jak:
  - falowniki produkcji firm Toshiba i Toyo Denki Seizo K.K.,
  - rozruszniki elektroniczne produkcji firm Toshiba
  Sprzedażą i aplikacjami wyżej wymienionych urządzeń zajmujemy się od 1990 roku, w latach 1990-1995 pracowaliśmy w Dziale Napędów Fabryki Aparatury Elektrycznej EFA.
  Projekty w zakresie automatyki realizujemy kompleksowo, począwszy od założeń technicznych poprzez opracowanie projektu, prefabrykacje szaf sterowniczych aż do uruchomienia na obiekcie.
  Zajmujemy się także serwisem maszyn i urządzeń. Głównymi klientami naszej firmy są elektrociepłownie, przedsiębiorstwa wodociągów i kanalizacji, przedsiębiorstwa przemysłu papierniczego oraz producenci maszyn i urządzeń.
  Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich urządzeń będących w ofercie handlowej oraz urządzeń sprzedanych przez byłą Fabrykę Aparatury Elektrycznej EFA.
  Nasze kontakty z klientami opieramy na długofalowej współpracy, co oznacza rzetelne wywiązywanie się z przyjętych zobowiązań w zakresie serwisu oraz parametrów pracy układów automatyki.

  W naszej ofercie handlowej posiadamy:
  Falowniki produkcji firmy Toyo Denki serii:
  VF64 – zasilanie 3-faz. 400V, moce 2,2-1000 kW .
  Konwertery regeneracyjne produkcji firmy Toyo Denki serii VF61R
  Falowniki produkcji firmy Toshiba w następujących seriach:
  VF-NC1 - zasilanie 1-faz. 230V, moce 0,2-2,2 kW.
  VF-S11 - zasilanie 1-faz. 230V, moce 0,4-2,2 kW, zasilanie 3-faz. 500V i 600V, moce 0,4-15 kW.
  VF-PS1 - zasilanie 3-faz. 460V, moce 18,5-630 kW.
  VF-FS1 - zasilanie 3-faz. 400V, moce 0,4-75 kW.
  VF-AS1 - zasilanie 3-faz. 400V, moce 0,4-500 kW
  Rozruszniki elektroniczne firmy Toshiba serii:
  TMS7 – zasilanie 3-faz. 400V i 690V, moce od 22-800 kW
  TMC7 – zasilanie 3-faz. 400V, moce 7,5-110 kW
  Filtry RFI i dławiki du/dt
  Rezystory hamujące

  Zapraszamy do współpracy !!!

  Data dodania: 02 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulika siłowa - zasilacze hydrauliczneHydraulika siłowa - zasilacze hydrauliczne »

  Nowoczesne usługi Pneumatyka, Hydraulika siłowa - Kraków. Firma od 1999 roku zajmuje się zaopatrzeniem elementów układów pneumatycznych i hydraulicznych dla przemysłu. Doświadczona kadra inżynierska, pozwala na sprawne i efektywne rozwiązywanie problemów. Wprowadzamy nowoczesne elementy układów, zajmujemy się projektowaniem, dostarczaniem, instalacją układów, budową zasilaczy hydraulicznych.

  Zapraszamy do skorzystania z oferty bogatej w elementy wiodących producentów pneumatyki, hydrauliki siłowej oraz automatyki.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Materiały PosMateriały Pos »

  Istnieje duża grupa materiałów Pos, ale istotne jest, by wykonane były z odpowiednich materiałów. U nas w firmie Leber materiały Pos są tworzone z niezwykłą precyzją. Należą do nich materiały Pos wykonane z plexi, tworzyw sztucznych, a czasem z drewna i tektury. Co prawda maeriały Pos w większości służą do podwojenia asortymentu. Cały arsenał różnorodnych materiałów Pos psiadamy w swojej ofercie. Nasza firma Leber także tworzy inne maeriały wsparcia sprzedaży oprócz materiałów Pos. Nie da się jednak oszukać, iż materiały Pos są główną gałęzią sprzedaży w reklamie. Bardzo często dochodzi do przekroczenia granic wykorzystywania metod wykonywania materiałów Pos. Czyli zwyczajnie dochodzi w firmach do zbyt częstego przekłamania w wykonywaniu materiałów Pos i to wywołuje niepotrzebne spekulacje dotyczące celowości ich wykonywania. Sytuacja taka bierze się stąd, że nasze środowisko ulega bardzo szybkim zmianom. Pojedyncze przemiany nie są z pewnością groźne, ale gdy mamy do czynienia z większą ilością takich firm to materiały Pos przestają sobie radzić na rynku.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • ZPUH TEMIS Gazy techniczne, stal, spawalnictwoZPUH TEMIS Gazy techniczne, stal, spawalnictwo »

  ZPUH TEMIS oferuje gazy techniczne, medyczne i spożywcze: tlen techniczny, argon, acetylen, dwutlenek węgla, azot, hel, mieszanki spawalnicze, tlen medyczny, podtlenek azotu medyczny, dwutlenek węgla medyczny, azot spożywczy, dwutlenek węgla spożywczy oraz mieszanki spożywcze. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie stanowisk spawalniczych, elektrycznych i gazowych. Prowadzimy działalność usługową w zakresie: serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego urządzeń spawalniczych, badań i przeglądów okresowych urządzeń spawalniczych i prostowników, wydajemy protokoły stanu technicznego, obsługi technicznej butli oraz legalizacji butli i gaśnic. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną: wyrobów ze stali czarnej, nierdzewnej, ocynkowanej, kwasoodpornej, aluminium, elementów kowalstwa artystycznego, urządzeń, części i materiałów spawalniczych renomowanych firm. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apartura kontrlono-pomiarowaApartura kontrlono-pomiarowa »

  Od ponad 30 lat dostarczymy aparaturę kontrolną i pomiarową dla różnych gałęzi przemysłu, laboratoriów, firm z przedsiębiorstw wodociągowych firm produkujących instalacje solarne oraz ogrzewanie podłogowe. Naszym klientom oferujemy urządzenia do pomiaru oraz kontroli przepływu (rotametry, wskaźniki, sygnalizatory), pomiaru różnicy, ciśnień, mierniki zużycia paliwa, bioreaktory. Na przestrzeni lat rozbudowaliśmy nasz park maszynowy, skutkiem czego świadczymy również usługi związane z obróbką skrawaniem metali, cięciem wodą oraz lakierowaniem proszkowym.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »