Wyważanie wentylatorów

Wyważanie wentylatorów
Nasza firma od wielu lat zajmuje się przeprowadzaniem takich usług jak pomiary maszyn czy wyważanie wentylatorów. Wiemy jak to robić ponieważ jesteśmy doświadczeni w swoim fachu o czym wiedzą nasi dotychczasowi klienci zadowoleni z tego że nam zaufali. Teraz pora na was.

Szczegóły strony www.diagnostyka.gda.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.diagnostyka.gda.pl:

Wyważanie wentylatorów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 22

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Darex BOMAR - PRZECINARKI TAŚMOWE, Bomar, prasy krawędzioweDarex BOMAR - PRZECINARKI TAŚMOWE, Bomar, prasy krawędziowe »

  BOMAR - PRZECINARKI TAŚMOWE, piły taśmowe, części Bomar, serwis przecinarek, wiertarki i inne. Firma DAREX dostarcza sprzęt do obróbki metalu: przecinarki taśmowe Bomar, chłodziwo, piły taśmowe, serwis przecinarek taśmowych (w tym Bomar), części do przecinarek, wiertarki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiąza

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • ZPUH TEMIS Gazy techniczne, stal, spawalnictwoZPUH TEMIS Gazy techniczne, stal, spawalnictwo »

  ZPUH TEMIS oferuje gazy techniczne, medyczne i spożywcze: tlen techniczny, argon, acetylen, dwutlenek węgla, azot, hel, mieszanki spawalnicze, tlen medyczny, podtlenek azotu medyczny, dwutlenek węgla medyczny, azot spożywczy, dwutlenek węgla spożywczy oraz mieszanki spożywcze. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie stanowisk spawalniczych, elektrycznych i gazowych. Prowadzimy działalność usługową w zakresie: serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego urządzeń spawalniczych, badań i przeglądów okresowych urządzeń spawalniczych i prostowników, wydajemy protokoły stanu technicznego, obsługi technicznej butli oraz legalizacji butli i gaśnic. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną: wyrobów ze stali czarnej, nierdzewnej, ocynkowanej, kwasoodpornej, aluminium, elementów kowalstwa artystycznego, urządzeń, części i materiałów spawalniczych renomowanych firm. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimator - Izolacje pojazdów, naprawa naczep chłodniczych, chłodnictwo samochodoweKlimator - Izolacje pojazdów, naprawa naczep chłodniczych, chłodnictwo samochodowe »

  Firma specjalizuje się w chłodnictwie samochodowym. Istniejemy na rynku od 1994 roku i nieustannie się rozwijamy, oferując swoim klientom profesjonalne i fachowe usługi w branży. Jesteśmy liderami na rynku chłodnictwa samochodowego. Specjalizujemy się w następujących usługach:

  - Izolacje pojazdów (samochody dostawcze wszystkich marek)

  - Naprawa naczep chłodniczych

  - Powypadkowe remonty nadwozi chłodniczych i izotermicznych

  - Sprzedaż, serwis i montaż agregatów chłodniczych

  - Serwis klimatyzacji samochdowych

  - budowa oraz naprawa kontenerów chłodniczych

  - przeróbki nadwozi chłodniczych

  - przeróbki agregatów chłodniczych (dodawanie wersji elektrycznej, zmiana zasilania, itp.)

  - bieżące naprawy w chłodnictwie samochodowym

  Przez długie lata istnienia na rynku polskim nasza firma zdobyła sobie uznanie wszystkich naszych klientów. Podczas naszej działalności wypracowaliśmy unikalne, niezwykle solidne metody napraw nadwozi chłodniczych oraz izolowania samochodów dostawczych. Mamy swoich zaufanych importerów agregatów chłodniczych firm Thermo King oraz Carrier, dzięki czemu jesteśmy w stanie Państwu oferować najlepsze jakościowo urządzenia w przystępnych cenach. Nasze agregaty są zawsze świeżo po przeglądzie/remoncie, dlatego działają bezawaryjnie przez długie lata. Na wszystkie nasze produkty oraz usługi dajemy roczną gwarancję. Jesteśmy także dystrybutorami nowych agregatów chłodniczych firm: Kingtec, Konvekta oraz Safkar. NIE OFERUJEMY CHIŃSKICH PRODUKTÓW ze względu na ich słabą wytrzymałość! Nasze izolacje samochodowe uchodzą za jedne z najbardziej solidnych oraz trwałych na rynku. Współpracujemy z renomowanymi producentami wsporników samochodowych do sprężarek agregatów chłodniczych, dzięki czemu mają Państwo dodatkowo gwarancję na sprężarkę oraz jej mocowanie (nieautoryzowane wsporniki powodują niebezpieczeństwo oderwania się sprężarki i/lub poważne uszkodzenie silnika pojazdu). Sprężarki ZAWSZE montujemy nowe (chyba że klient chce inaczej). Serdecznie zapraszamy do naszej firmy. U nas jest fachowo, profesjonalnie i niedrogo. Nasze ceny zawsze uzgadniamy z klientami.

  Zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej bogatej w fotografie i wyczerpujące opisy.

  Klimator Dębica

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oznaczanie produktówOznaczanie produktów »

  REA Elektronik to firma zajmująca się produkcją drukarek przemysłowych do bezdotykowego znakowania produktów. Proponujemy Państwu całą gamę drukarek począwszy od drukarek laserowych a skończywszy na drukarkach dużych znaków. Gwarantują drukowanie na częściach stalowych, kartonowych, zbiorczych itp. Oznaczanie produktów dzięki naszym urządzeniom jest łatwe i szybkie. Znakowanie laserowe jest najlepsze, ponieważ nie potrzebuje żadnych elementów eksploatacyjnych, jedyną wadą jest potrzeba adaptacje specjalnego stanowiska dla ochrony pracowników. Jesteśmy firmą będącą na rynku od kilkudziesięciu lat z siedzibą w Niemczech, posiadamy agentów w około 40 krajach. Oferujemy instruktaże z obsługi drukarki, montaż i serwis. Ostatnią nowością jest znakowanie w przemyśle farmaceutycznym, dzięki specjalnemu oznaczaniu produktów możliwe jest ich śledzenie jak i podrabianie jest skomplikowane. Wraz z drukarkami dostarczamy dodatkowe atramenty, farby i rozpuszczalniki, które są adekwatne do panujących warunków w zakładzie pracy, również dysponujemy w ofercie atramenty specjalne, które potrafią nanosić druk na powierzchnie pokryte smarem, olejem, jak i być widoczne tylko w świetle UV.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dmuchawy, sprężarki, sieci pneumatyczne, automatyka przemysłowa - COMESTDmuchawy, sprężarki, sieci pneumatyczne, automatyka przemysłowa - COMEST »

  Działalność firmy polega na obsłudze oczyszczalni ścieków oraz innych obiektów technicznych w zakresie instalacji pneumatycznych, oraz automatyki przemysłowej. Zapewnia ona swym klientom bezpieczeństwo i ciągłość procesów produkcyjnych przy możliwie najmniejszych kosztach eksploatacji.

  Zaopatruje producentów w dmuchawy firmy LuToS. Są to urządzenia, ze stopniami Rootsa lub śrubowymi, które służą do:
  - napowietrzania reaktorów biologicznych w oczyszczalniach ścieków, stawów hodowlanych,
  - transportu pneumatycznego materiałów sypkich,
  - aeracji, fluidyzacji, odsiarczania w przemyśle chemicznym, energetyce zawodowej,
  - wspomagania innych procesów przemysłowych.

  Dostarcza też sprężarki łopatkowe takich producentów jak Gnutti System oraz Gardner Denver Wittig. Są to sprężarki, które wyróżniają się niezwykłą trwałością, której nie dorównuje żaden inny typ sprężarek oraz niskim kosztem zużycia energii.

  Firma zajmuje się również uzdatnianiem sprężonego powietrza. W tej dziedzinie współpracuje z firmą Donaldson.

  Specjalizuje się też w rozwiązaniach z zakresu automatyki przemysłowej. Wykonuje, lub modernizuje: układy sterowania maszynami i liniami produkcyjnymi; napędy; monitoring, wizualizacje i pomiary mediów.

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »