Elektryczne urządzenia - serwis Podkategoria: Elektryczne urządzenia - serwis

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Elektryk Szczecin »

  Dobry elektryk w Szczecinie, oferujący profesjonalne usługi elektryczne w Szczecinie i w okolicach Szczecinach. Nasze doświadczenie to wiele lat pracy w zawodzie elektryka. Setki instalacji elektrycznych, które założyliśmy w prywatnych domach jak i w

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Traczyk.pl – Pomiary elektryczne, odgromowe, przeglądy, nadzory »

  Wykonujemy: pomiary elektryczne, pomiary odgromowe, przeglądy elektryczne, nadzory, termowizja, pomiary termowizyjne, pomiary elektronarzędzi, badania bezpieczeństwa sprzętu elektrycznego, pomiary maszyn i urządzeń elektrycznych, pomiary ochronne instalacji elektrycznych i odgromowych, pomiary ochronne, środowiskowe, pomiary oświetlenia awaryjnego, ewakuacyjnego, wentylacji, temperatury, wilgotności. Instalacje elektryczne i odgromowe. Przeglądy elektryczne i odgromowe budynków, dozór, badania, kontrola okresowa, pomiary okresowe, roczne, pięcioletnie, stanowiskowe, ocena stanu technicznego instalacji elektrycznych i odgromowych, protokoły, kosztorysowanie. Roboty remontowe, usługi, remonty, modernizacja, naprawy, konserwacja, utrzymanie obiektów i ruchu firm, http://www.traczyk.pl, Wrocław, rok założenia 1984

  Data dodania: 28 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • INSTALBAS: Elektryk Szczecin, instalacje elektryczne i alarmowe. Monitoring »

  Firma Instalbas zajmuje sie profesjonalnym montażem i remontem instalacji elektrycznych, alarmowych, informatycznych i monitoringu wraz z montażem osprzętu. Nasza wiedza podparta wykształceniem i certyfikatami gwarantuje rzetelną i terminową wykonywalność zleceń. Swoje usługi świadczymy dla firm jak również osób prywatnych. Jesteśmy ze Szczecina ale działamy również na terenie województwa zachodniopomorskiego.
  Prowadzimy pogotowie techniczne 24h, a wszystkie nasze prace są zabezpieczone polisą odpowiedzialności cywilnej z tytuły wykonywanych prac.
  Na wszystkie nasze prace udzielamy pisemnej gwarancji.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Martinex - Instalacja elektryczna i pomiary elektryczne »

  Firma Martinex świadczy usługi elektryczne, pomiary elektryczne, instalacje odgromowe. Elektryka, instalacje elektryczne są naszą największą pasją.Oferta firmy elektrycznejskierowana jest dla osób fizycznych jak i firm. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • MEGAPUNKT JURA ekspresy do kawy »

  Autoryzowany sprzedawca i serwis Ekspresów do kawy Jura, Akcesoria do ekspresów Jura, Kawy Lavazza, Illy,Vettori, Mk Cafe. Pełna oferta Ekspresów do kawy Jura.
  Znak MEGAPUNKT zaistniał na polskim rynku w 1992 roku.
  Była to sieć kilkudziesięciu małych ośmiokątnych stoisk z zielonym daszkiem, gdzie na powierzchni 5m2 sprzedawaliśmy nowinki dla domu i kuchni z praktycznymi pokazami ich użytkowania. Czas jednak nie stoi w miejscu. Wzrosły oczekiwania klientów, zmienił się obraz polskiego handlu detalicznego i wzrosła oferta dobrych towarów. Dlatego obecnie pod znakiem MEGAPUNKT działa sieć sklepów z eleganckim, markowym wyposażeniem kuchni i domu. Dziś jesteśmy jedyną w Polsce siecią wyspecjalizowaną w sprzedaży wysokiej klasy artykułów kuchennych. Działamy w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Olsztynie, Katowicach, Bydgoszczy, Białymstoku, Gdańsku, Czeladzi, Słupsku i Zielonej Górze. Niebawem zostaną otwarte nowe sklepy w: Płocku, Opolu, Koszalinie, Lublinie i Rzeszowie. Zamierzamy także od 2009 roku rozszerzyć sieć sklepów poza Polskę.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum techniczne BCS KONIG monitoring cctv mini kamery »

  Forum tematyczne o konfiguracji monitoringu, pomoc w doborze kamer, alarm, ustawieni przekierowania portów. Podgląd z zewnątrz rejestratora BCS. Znajdziesz tu informację na temat rejestratorów DVR, kamer przemysłowych, akcesorii montażowych. Pomożemy CI w ustawieniu alarmu,czujek, sygnalizatorów. Dobierzemy odpowiedni zestaw telewizji naziemnej DVB-T.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Grzegorz Świadek – ogrzewanie elektryczne Kraków »

  Ogrzewanie elektryczne Kraków – w swojej ofercie posiadamy urządzenia elektryczne, gazowe i olejowe do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, biur, kościołów, hal, itp. W swojej ofercie posiadamy między innymi: dynamiczne i statyczne piece akumulacyjne, kurtyny powietrzne, przepływowe podgrzewacze wody, elektryczne maty i kable grzewcze, promienniki podczerwieni, ogniwa fotowoltaiczne kominki elektryczne, nagrzewnice elektryczne, gazowe oraz olejowe.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa zmywarek Warszawa »

  Czy na wykonywaniu zadań takich jak naprawa zmywarek Warszawa rzeczywiście wolno zarobić? Naturalnie nie można temu zaprzeczyć niemniej jednak powinniśmy posiadać w tym miejscu na notatce kilka fundamentalnych idei, pierwsza z nich to własne umiejętności natomiast kolejna dotyczy znajomości rynku w tej sferze. Jak się okazuje czasami naprawa zmywarek Warszawa to interes, którym frapuje się już faktycznie ogromna ilość firm, przez co jest o całkowicie niedochodowe. Bez wątpienia nie jest tak zawsze, chociaż decydując się na prowadzenie tego rodzaju biznesu powinniśmy sprawdzić czy po prostu będzie dochodowy i przynoszący dochody.

  Data dodania: 07 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELED - instalacje elektryczne »

  Firma ELED oferuje kompleksowe usługi z zakresu projektowania, montażu oraz monitorowania instalacji elektrycznych. Gwarantujemy solidne i profesjonalne wykonanie zleceń. W naszej ofercie także POGOTOWIE ELEKTRYCZNE.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa Lodówek Poznań - Winogrady »

  Jesteśmy firmą usługową o profilu chłodniczym. Naprawiamy lodówki, zamrażarki, chłodziarki, lady oraz komory chłodnicze, witryny chłodnicze, schładzarki do mleka. Wszelkie naprawy wykonujemy na miejscu. Wystarczy się skontaktować z mechanikiem pod numerem telefony 601-586-312. Posiadamy w swoim bogatym parku maszynowym uznane narzędzia firm zachodnich. Naprawiamy sprzęt np. takich firm jak: Amica, Whirlpool, Snajge, Mińsk, Polar, Electrolux, Philips, Bauknecht oraz inne dostępne w naszym kraju. Zapraszamy!

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Elektryczne urządzenia - serwis

Elektryczne urządzenia - serwis - nowa strona:

Adres: