Elektryczne urządzenia - serwis Podkategoria: Elektryczne urządzenia - serwis

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Elektryk Szczecin »

  Dobry elektryk w Szczecinie, oferujący profesjonalne usługi elektryczne w Szczecinie i w okolicach Szczecinach. Nasze doświadczenie to wiele lat pracy w zawodzie elektryka. Setki instalacji elektrycznych, które założyliśmy w prywatnych domach jak i w

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • INSTALBAS: Elektryk Szczecin, instalacje elektryczne i alarmowe. Monitoring »

  Firma Instalbas zajmuje sie profesjonalnym montażem i remontem instalacji elektrycznych, alarmowych, informatycznych i monitoringu wraz z montażem osprzętu. Nasza wiedza podparta wykształceniem i certyfikatami gwarantuje rzetelną i terminową wykonywalność zleceń. Swoje usługi świadczymy dla firm jak również osób prywatnych. Jesteśmy ze Szczecina ale działamy również na terenie województwa zachodniopomorskiego.
  Prowadzimy pogotowie techniczne 24h, a wszystkie nasze prace są zabezpieczone polisą odpowiedzialności cywilnej z tytuły wykonywanych prac.
  Na wszystkie nasze prace udzielamy pisemnej gwarancji.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Traczyk.pl – Pomiary elektryczne, odgromowe, przeglądy, nadzory »

  Wykonujemy: pomiary elektryczne, pomiary odgromowe, przeglądy elektryczne, nadzory, termowizja, pomiary termowizyjne, pomiary elektronarzędzi, badania bezpieczeństwa sprzętu elektrycznego, pomiary maszyn i urządzeń elektrycznych, pomiary ochronne instalacji elektrycznych i odgromowych, pomiary ochronne, środowiskowe, pomiary oświetlenia awaryjnego, ewakuacyjnego, wentylacji, temperatury, wilgotności. Instalacje elektryczne i odgromowe. Przeglądy elektryczne i odgromowe budynków, dozór, badania, kontrola okresowa, pomiary okresowe, roczne, pięcioletnie, stanowiskowe, ocena stanu technicznego instalacji elektrycznych i odgromowych, protokoły, kosztorysowanie. Roboty remontowe, usługi, remonty, modernizacja, naprawy, konserwacja, utrzymanie obiektów i ruchu firm, http://www.traczyk.pl, Wrocław, rok założenia 1984

  Data dodania: 28 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Martinex - Instalacja elektryczna i pomiary elektryczne »

  Firma Martinex świadczy usługi elektryczne, pomiary elektryczne, instalacje odgromowe. Elektryka, instalacje elektryczne są naszą największą pasją.Oferta firmy elektrycznejskierowana jest dla osób fizycznych jak i firm. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • MEGAPUNKT JURA ekspresy do kawy »

  Autoryzowany sprzedawca i serwis Ekspresów do kawy Jura, Akcesoria do ekspresów Jura, Kawy Lavazza, Illy,Vettori, Mk Cafe. Pełna oferta Ekspresów do kawy Jura.
  Znak MEGAPUNKT zaistniał na polskim rynku w 1992 roku.
  Była to sieć kilkudziesięciu małych ośmiokątnych stoisk z zielonym daszkiem, gdzie na powierzchni 5m2 sprzedawaliśmy nowinki dla domu i kuchni z praktycznymi pokazami ich użytkowania. Czas jednak nie stoi w miejscu. Wzrosły oczekiwania klientów, zmienił się obraz polskiego handlu detalicznego i wzrosła oferta dobrych towarów. Dlatego obecnie pod znakiem MEGAPUNKT działa sieć sklepów z eleganckim, markowym wyposażeniem kuchni i domu. Dziś jesteśmy jedyną w Polsce siecią wyspecjalizowaną w sprzedaży wysokiej klasy artykułów kuchennych. Działamy w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Olsztynie, Katowicach, Bydgoszczy, Białymstoku, Gdańsku, Czeladzi, Słupsku i Zielonej Górze. Niebawem zostaną otwarte nowe sklepy w: Płocku, Opolu, Koszalinie, Lublinie i Rzeszowie. Zamierzamy także od 2009 roku rozszerzyć sieć sklepów poza Polskę.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grzegorz Świadek – ogrzewanie elektryczne Kraków »

  Ogrzewanie elektryczne Kraków – w swojej ofercie posiadamy urządzenia elektryczne, gazowe i olejowe do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, biur, kościołów, hal, itp. W swojej ofercie posiadamy między innymi: dynamiczne i statyczne piece akumulacyjne, kurtyny powietrzne, przepływowe podgrzewacze wody, elektryczne maty i kable grzewcze, promienniki podczerwieni, ogniwa fotowoltaiczne kominki elektryczne, nagrzewnice elektryczne, gazowe oraz olejowe.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Forum techniczne BCS KONIG monitoring cctv mini kamery »

  Forum tematyczne o konfiguracji monitoringu, pomoc w doborze kamer, alarm, ustawieni przekierowania portów. Podgląd z zewnątrz rejestratora BCS. Znajdziesz tu informację na temat rejestratorów DVR, kamer przemysłowych, akcesorii montażowych. Pomożemy CI w ustawieniu alarmu,czujek, sygnalizatorów. Dobierzemy odpowiedni zestaw telewizji naziemnej DVB-T.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Opole »

  Jeżeli profesjonalizm, forma, rzetelność, doświadczenie oraz korzystna cena to niezwykle ważne priorytety, które rozstrzygają o wyborze wykonawcy-cieszymy się, że dotarli Państwo na naszą stronę. Jesteśmy firmą która realizuje Wasze oczekiwania. Na początku stawiamy na bezpieczeństwo swoich klientów. Właśnie dlatego możecie być Państwo pewni, że wybierając naszą firmę do zrealizowania swoich inwestycji, wykonamy je za każdym razem z najwyższą starannością.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa zmywarek Warszawa »

  Czy na wykonywaniu zadań takich jak naprawa zmywarek Warszawa rzeczywiście wolno zarobić? Naturalnie nie można temu zaprzeczyć niemniej jednak powinniśmy posiadać w tym miejscu na notatce kilka fundamentalnych idei, pierwsza z nich to własne umiejętności natomiast kolejna dotyczy znajomości rynku w tej sferze. Jak się okazuje czasami naprawa zmywarek Warszawa to interes, którym frapuje się już faktycznie ogromna ilość firm, przez co jest o całkowicie niedochodowe. Bez wątpienia nie jest tak zawsze, chociaż decydując się na prowadzenie tego rodzaju biznesu powinniśmy sprawdzić czy po prostu będzie dochodowy i przynoszący dochody.

  Data dodania: 07 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELED - instalacje elektryczne »

  Firma ELED oferuje kompleksowe usługi z zakresu projektowania, montażu oraz monitorowania instalacji elektrycznych. Gwarantujemy solidne i profesjonalne wykonanie zleceń. W naszej ofercie także POGOTOWIE ELEKTRYCZNE.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Elektryczne urządzenia - serwis

Elektryczne urządzenia - serwis - nowa strona:

Adres: